Elastyczny producent kluczem do sukcesu w niestandardowych instalacjach

Share

2019-02-elastyczny-producent-v21

Niestandardowe sytuacje wymagają niestandardowych rozwiązań. Tak naprawdę każdy projekt jest unikalny, dlatego do każdego zadania podchodzimy indywidualnie. Dopasowujemy się do wyzwań, żeby sprostać im kompleksowo, z korzyściami dla naszego Klienta.

Od 2006 roku jako firma Hosemann wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom Klientów z Polski, Wielkiej Brytanii i Bliskiego Wschodu. Przygotowujemy indywidualne rozwiązania, które dopasowują się do wszystkich, nawet najbardziej skomplikowanych projektów.

Nasza specjalizacja to elastyczność. Przede wszystkim elastyczność na polu współpracy z Klientem. W zależności od jego indywidualnych oczekiwań jesteśmy w stanie wybrać i wykonać produkt, który będzie w pełni satysfakcjonujący. Staramy się dzięki temu zoptymalizować korzyści, oszczędzić czas i zmniejszyć koszty Klienta.

Rynek to docenia, co potwierdzają bardzo udane współprace, m.in. z Hutą Batory Sp. z o.o., gdzie zastosowaliśmy swój autorski sposób spawania, który zdecydowanie przedłużył żywotność elementów eksploatacyjnych. Za to dla grupy Tauron Ciepło stworzyliśmy nowatorskie i niezawodne kompensatory do zsypu węglą, znacznie mocniejsze od ich poprzedników. Mamy na swoim koncie również wiele innych udanych współprac, z firmami takimi jak Arcelor Mittal, czy Car-Gaz.

Dostarczamy naszym Klientom produkty na najwyższym poziomie jakościowym. Specjalizujemy się w elementach instalacji przemysłowych i przesyłających media, a wszystkie nasze projekty są tworzone w sposób elastyczny, we współpracy z inwestorem. W portfolio Firmy Hosemann znajdują się m.in. kompensatory, złącza Camlock, węże przemysłowe, rury i różnego rodzaju precyzyjne fragmenty instalacji.

Elastyczność to podstawa naszej pracy, ponieważ nie będąc elastyczni, nie moglibyśmy nawiązywać bliskich kontaktów z Klientami, na których nam zależy. Elastyczność to przede wszystkim to, co pozwala nam zadowolić inwestorów i rozwiązać wszystkie ich problemy. Ale jest to także to, co wyróżnia nas na rynku.

mmc-300x250

300x250aasa

creditreform2

BusinessPL Magazyn

Magazine
kliknij tutaj aby przeczytać nasze najnowsze wydanie