Dlaczego Polacy tak często wybierają gotowe projekty domów?

Share

projekty-domow-za-250-tys

Odkąd w naszym kraju zaczęły pojawiać się gotowe projekty domów na sprzedaż, ich popularność z roku na rok zaczęła być coraz większa. Dzisiaj do dyspozycji mamy pełny wachlarz projektów zarówno tych mniejszych, jak i większych domów jednorodzinnych.

Odkąd w naszym kraju zaczęły pojawiać się gotowe projekty domów na sprzedaż, ich popularność z roku na rok zaczęła być coraz większa. Dzisiaj do dyspozycji mamy pełny wachlarz projektów zarówno tych mniejszych, jak i większych domów jednorodzinnych. Co stoi za ich powodzeniem?

1. Szeroki wybór projektów
Pracownie projektowe zajmujące się tworzeniem gotowych projektów domów, mają do zaoferowania tysiące interesujących propozycji – standardowych i tych mniej klasycznych dla klientów poszukujących czegoś jedynego w swoim rodzaju.

Wobec tego wśród tak wielu ofert każdy może znaleźć dla siebie coś w sam raz – także wtedy, gdy działka jest mniejsza i trzeba spełnić określone wymagania związane z usytuowaniem budynku względem granic działki.

Domy parterowe, piętrowe, z użytkowym poddaszem, z garażem w bryle budynku – jednostanowiskowym i dwustanowiskowym, także coraz popularniejsze domy energooszczędne – wybór jest tak szeroki, że nie ma potrzeby udawania się do biura projektowego, aby zlecić wykonanie projektu domu.

projekty-domow-za-250-tys

Fot. Nowoczesny dom z Pracownia-projekty.dom.pl/projekty_nowoczesne.html

2. Wizualizacje i rzuty domów
Nikt z nas nie lubi kupować kota w worku. W przypadku gotowych projektów domów jednorodzinnych nie ma takiego ryzyka. Każdy projekt opatrzony jest rzutami oraz wizualizacjami, które pomagają w wyobrażeniu sobie, jak będzie on wyglądał już po wykonaniu.

Dzięki takim obrazowym dodatkom wybranie odpowiedniego projektu domu jest jeszcze łatwiejsze. Nie ma również niebezpieczeństwa, że po wybudowaniu domu coś nie będzie się nam podobało, a wtedy będzie już na późno na zmiany.

projekty-domow-energooszczednych-tanich-w-budowie


3. Szybkość realizacji zamówienia
Zlecenie wykonania projektu domu w biurze architektonicznym wiąże się z oczekiwaniem na realizację zamówienia. Zwykle to od około miesiąca do trzech miesięcy, ale zdarza się, że bardziej złożony projekt zajmuje architektom więcej czasu.

Z kolei gotowe projekty domów to znacznie krótszy termin oczekiwania – niekiedy wszystkie dokumenty można mieć u siebie już w 2-3 dni. Oczywiście, musimy też dokonać adaptacji projektu, niemniej jednak i tak czas poświęcony na sprawy projektowe jest znacznie krótszy niż w przypadku zlecenia wszystkich usług biuru projektowemu.

Podsumowując, gotowe projekty domów jednorodzinnych to bardzo dobry wybór dla każdego, kto planuje wybudowanie własnej nieruchomości. Z ofertami biur projektowych można zapoznać się już teraz, a potem w kilka minut złożyć swoje zamówienie. Co więcej, dużo biur dodaje do projektów atrakcyjne gratisy, na przykład poradniki, tablice, zniżki do swoich partnerów. Właśnie dlatego Polacy tak chętnie decydują się na gotowe projekty – to sprawdzony wybór!

mmc-300x250

300x250aasa

creditreform2

BusinessPL Magazyn

Magazine
kliknij tutaj aby przeczytać nasze najnowsze wydanie