Nowe inwestycje deweloperskie - mieszkania w Łodzi

Share

7baae883

Łódź kojarzy się z młodymi artystami i przedsiębiorcami, którzy licznie gromadzą się tutaj przyciągnięci tanimi czynszami, żywą sceną społeczną i pysznym jedzeniem. Łódź jest odpowiedzią na spełnienie marzeń o idealnym mieszkaniu niemalże dla każdego, a to przez to, jaką różnorodnością potrafi zaskoczyć.

Od Manufaktury - olbrzymiej gotyckiej fabryki, obecnie stylowo odrestaurowanej w butikową wioskę handlowo-rozrywkową - do miejskiego hipsterskiego serca jakim jest ulica Piotrkowska – jest tutaj co robić, ale także jest gdzie mieszkać. Dzisiaj przyjrzymy się dwóm ciekawym inwestycjom na łódzkim rynku mieszkaniowym.

Ilumino – wznieś się na wyższy poziom komfortu!
Osoby poszukujące apartamentu z pięknym widokiem będą usatysfakcjonowane Ilumino, które jest osadzone w najwyższym apartamentowcu w Łodzi. Można tam zakupić apartamenty w bardzo różnych metrażach, a rozkład każdego z nich jest dokładnie przemyślany.

Bez względu na to, czy chce się mieć praktyczną kawalerkę czy przestronny apartament – tutaj każdy znajdzie coś dla siebie. Można wybierać także z opcji mieszkań dodatkowo wyposażonych w udogodnienia takie jak:

  • balkon
  • loggia
  • taras
  • ogródek

Nie bez znaczenia jest także fakt, iż miejsce to jest przyjazne dzieciom – strefa relaksu z placem zabaw to znakomity pomysł na wspólne, rodzinne popołudnia. Więcej szczegółów pod adresem http://mota-engil-re.eu/ilumino.

Recanto – kameralnie, spokojnie i w środku miasta!
Czy można się wyciszyć w środku miasta i równocześnie zrobić wypad do pubu niemalże w kapciach? Tak, to możliwe – a najlepiej przekonają się o tym osoby, które zdecydują się na zamieszkanie w inwestycji Recanto. To inwestycja mieszcząca się przy ulicy Senatorskiej, oddalonej od Śródmieścia o dosłownie kilkaset metrów.

Kilka najważniejszych faktów dotyczących Recanto:

  • industrialna architektura budynków
  • do dyspozycji 259 mieszkań o metrażu od 25 m² do 110 m²
  • możliwość wybrania apartamentu wyposażonego w loggię lub taras
  • każdego mieszkanie posiada ogródek

Inwestor zadbał także o dostęp do miejsc postojowych i parkingu podziemnego, tak aby żaden zmotoryzowany właściciel mieszkania nie miał problemu z tym, gdzie zostawić swój pojazd. Więcej szczegółów pod adresem http://mota-engil-re.eu/recanto.

Powyższe inwestycje to najatrakcyjniejsze propozycje na łódzkim rynku mieszkań, dlatego powinna się im przyjrzeć każda osoba planująca osiedlenie się w tym mieście. Mieszkania w Łodzi są rozchwytywane, dlatego warto nie zwlekać zbyt długo z decyzją. Lepiej nie dać innym sprzątnąć sobie atrakcyjnych okazji sprzed nosa.

Najpiękniejsze apartamenty wciąż czekają na szczęśliwych nabywców. Będziesz wśród nich?

mmc-300x250

300x250aasa

creditreform2

BusinessPL Magazyn

Magazine
kliknij tutaj aby przeczytać nasze najnowsze wydanie