Pudełka kartonowe do przechowywania

Share

neonbrand-345038-unsplash1

Pudełka kartonowe do przechowywania to wyśmienite rozwiązanie w każdym domu. Zawsze bowiem znajdzie się kilka rzeczy, które nie mają swojego stałego miejsca i walają się po wszystkich pokojach. Zaprowadź porządek dzięki tekturowemu pudełku!


Dekoracja zależna od zawartości

Dobrym pomysłem w wykorzystywaniu kartonów do przechowywania (tzw. krabice) jest odpowiednie oznakowanie ich. Jednym wystarczy dekoracja tektury ściśle związana z zawartością pudła, a inni wolą, żeby zwyczajnie było podpisane. Każde z tych zastosowań jest trafione. Ważne, żeby poprawić swoją organizację w domu.

Tak więcej pudełko kartonowe do przechowywania, w którym znajdą się płyty z muzyką, można udekorować malunkami nut, pięciolinii, zdjęciami ulubionych wokalistów lub logo ich zespołu. Jeżeli komuś to nie wystarcza, na pięciolinii można napisać „Płyty z muzyką” i nie będzie już żadnych wątpliwości, co znajduje się w środku.

Pudełka kartonowe do przechowywania w każdym pokoju


Wszędzie znajdzie się coś, co trzeba nieco ogarnąć. W pokoju dziecięcym z pewnością będą to zabawki. W sypialni mogą to być nici, igły, czasopisma czy dokumenty. I właśnie z tymi ostatnimi jest zawsze problem. Nieraz bywają sytuacje życiowe, w których chcąc zmienić telewizję albo internet, operatorzy pytają o dane sprzed dziesięciu lat. Domagają się haseł, których nie pamiętasz i nalegają na trzydziestocyfrowy numer klienta… Właśnie w takich sytuacjach idealnie sprawdzi się pudełko do przechowywania, pełniące funkcję archiwum.

Dodatkowo możesz w nim zrobić przegródki z innego kartonu i podpisać je tak, by jedna przegródka była na dany rok. W ten sposób zapobiegniesz powstawaniu chaosu i nie zgubisz żadnej umowy, zaświadczenia czy dokumentacji lekarskiej. Proste rozwiązania są najlepsze!

Dlaczego warto postawić na karton?

Kartony mają wiele zalet. Jedną z nich jest fakt, że są one przyjazne dla środowiska. Jeżeli do ich produkcji nie wykorzystuje się dodatkowych związków chemicznych, ich produkcja nie ma wpływu na otoczenie. Co więcej, tektura łatwo poddawana jest recyklingowi i powstaje z niej np. papier, który później wykorzystuje się najczęściej do drukarek lub w szkołach.

Oprócz tego karton jest łatwo modyfikować. Bez problemu zmienisz mu kolor oraz ozdoby w zaledwie kilka chwil więc można powiedzieć, że jest w pełni uniwersalny, co dodaje mu kolejny atut!

mmc-300x250

300x250aasa

creditreform2

BusinessPL Magazyn

Magazine
kliknij tutaj aby przeczytać nasze najnowsze wydanie