Ciekawa impreza firmowa? Tylko w atrakcyjnym miejscu.

Share

ciekawa-impreza-firmowa-tylko-w-atrakcyjnym-miejscu1

Nadchodząca wiosna rozpoczyna sezon na przyjęcia, imprezy integracyjne, pikniki, imprezy okolicznościowe. Szukając odpowiedniego miejsca na takie wydarzenia, bierzemy pod uwagę ciekawą lokalizację, oferowane atrakcje oraz atrakcyjną kuchnię.

Dokonując wyboru lokalizacji na imprezę, najczęściej zależy nam na ustronnym, przestrzennym i pełnym zieleni miejscu, dlatego lubimy restauracje zlokalizowane w parkach czy pobliskich lasach z jednoczesnym dobrym dojazdem do centrum miasta. Ogródek restauracyjny w urokliwym miejscu podniesie walory wydarzenia, skłoni do przebywania w plenerze i uatrakcyjni imprezę, natomiast zorganizowana przestrzeń dla dzieci sprzyja organizacji imprez rodzinnych.

Park w Powsinie to jedno z najpopularniejszych i najbardziej atrakcyjnych miejsc na wyjątkowe wydarzenia – pikniki firmowe czy imprezy integracyjne, prywatne przyjęcia – chrzciny, małe wesela lub inne wyjątkowe eventy. Tutaj lubią odpoczywać mieszkańcy południowych dzielnic Warszawy – Mokotowa, Wilanowa czy Ursynowa. Park w Powsinie zlokalizowany jest na skraju lasu Kabackiego i sam w sobie jest niezwykłą atrakcją - w Parku znajduje się Ogród Botaniczny, który szczególnie wiosną stanowi interesujące miejsce na organizację wolnego czasu, gdzie można podziwiać wiele gatunków pięknie kwitnących kwiatów i oryginalnych roślin. Ponadto w Parku w Powsinie znajduje się odkryty basen, boiska sportowe, stoliki szachowe oraz korty tenisowe, dlatego też świetnie sprawdzą się w tym miejscu imprezy integracyjne zorganizowane w stylu sportowym.

Park w Powsinie oferuje również atrakcyjne zaplecze restauracyjne, na terenie Parku funkcjonuje restauracja „Powsin” zlokalizowana na terenie rekreacyjno – sportowym. Restauracja dysponuje doskonałą kuchnią, która może dostosować menu do indywidualnych potrzeb planowanej imprezy. W okresie letnim w restauracji funkcjonuje ogródek restauracyjny a na imprezach plenerowych królują dania z grilla.

Usytuowanie terenu sprzyja dużym imprezom, na terenie Parku można zorganizować imprezy nawet na kilka tysięcy osób natomiast restauracja „Powsin” mieści 60 miejsc w samym lokalu, posiada ogródek restauracyjny, możliwość postawienia namiotu, natomiast jest w stanie zapewnić catering dla każdej ilości osób (więcej - http://restauracjapowsin.pl/).

Każde planowane wydarzenie, piknik plenerowy, impreza integracyjna czy inna impreza firmowa, wymaga odpowiedniej oprawy oraz zaplanowania każdego szczegółu, aby każdy uczestnik spotkania świetnie się bawił, dlatego warto postawić na sprawdzoną i atrakcyjną lokalizację, w której lubią wypoczywać mieszkańcy Warszawy.

mmc-300x250

300x250aasa

creditreform2

BusinessPL Magazyn

Magazine
kliknij tutaj aby przeczytać nasze najnowsze wydanie