magazine top

Towary poleasingowe kuszą wielu nabywców, zarówno klientów prywatnych, jak i biznesowych. Wyróżnia je to, że są w bardzo dobrym stanie technicznym i można je zakupić po bardzo atrakcyjnych cenach. Ile może kosztować sprawny poleasingowy komputer?

Poleasingowy sprzęt – warto, czy nie?

Na świecie nie brakuje zwolenników poleasingowego sprzętu. Tak naprawdę jego jedyną wadą jest to, że jest to sprzęt używany. Towary poleasingowe należały bowiem wcześniej do kogoś, kto z nich korzystał, najczęściej w celu pełnienia zawodowych obowiązków. To komputery wykorzystywane w firmach, a także sprzęt powystawowy. Renomowanej marki, ale jednak używany.

O wiele więcej niż wad, możemy w tym przypadku doszukać się zalet. Poleasingowy sprzęt jest najczęściej:

Bardzo wysokiej klasy,

  • Tani, w porównaniu z tymi samymi nowymi modelami,
  • Legalny pod względem oprogramowania,
  • Użytkowany przez krótki czas – maksymalnie 2 – 3 lata.

Towary poleasingowe – skąd wiadomo, że mamy do czynienia ze sprawnym sprzętem?

Kupując sprzęt poleasingowy u zaufanego dostawcy, mamy pewność, że jest on bardzo dobrej jakości. Zarówno komputery, jak i monitory, laptopy, a także inne urządzenia poleasingowe są dokładnie testowane przed sprzedażą. Aby sprzęt służył długo nowemu właścicielowi, jest on przywracany do stanu zbliżonego do fabrycznej nowości.

Towary poleasingowe – ile może kosztować komputer po leasingu?

Ile kosztuje komputer po leasingu? Kwoty te są naprawdę atrakcyjne – przykładowo, za komputer Dell z procesorem Xeon E5, pamięcią RAM 16 GB DDR3 i dyskiem o pojemności 500 GB zapłacimy około tysiąca złotych. Nieco słabszy (ale wciąż potężny) komputer, np. hp z procesorem Intel Core i5, 4 GB RAMu i dyskiem o pojemności 250 GB będzie nas kosztował około 3 x mniej. Z kolei laptop z procesorem i5, 4 GB RAMu DDR3 i dyskiem 120 GB SSD to wydatek rzędu 500 złotych. Prawda, że niedużo za taki sprzęt?

Gdzie szukać dobrych poleasingowych ofert?

Interesuje Cię tematyka związana z finansami, inwestowaniem, nieruchomościami i poleasingowym sprzętem? To znak, że spodoba Ci się blog https://poleasingowy.net. Na blogu można się dowiedzieć między innymi o tym, czym są aukcje poleasingowe - Czym są aukcje poleasingowe. Znajdziesz tam wiele cennych informacji o sprzedaży i zakupie maszyn, sprzętu oraz pojazdów, a także cenne wskazówki dotyczące prowadzenia biznesu. Zachęcamy do sprawdzenia!

fb button

logo jooble