magazine top

pckf-w-malej-kasie-wielka-moc-posnet-ergo-juz-w-sprzedazy

Kasy rejestrujące, które są dziś dostępne na rynku fiskalnym, zapewniają przedsiębiorcom wsparcie w wielu aspektach związanych z prowadzeniem sprzedaży. Nie inaczej jest w przypadku Ergo, czyli najnowszego urządzenia w ofercie Posnet. Warto sprawdzić, czym konkretnie charakteryzuje się ten model i jakie innowacyjne rozwiązania posiada.

Posnet Ergo tylko pozornie jest kolejną niewielką kasą fiskalną, która znajdzie zastosowanie w firmach prowadzących handel mobilny. Okazuje się bowiem, że po urządzenie mogą również sięgnąć właściciele małych sklepów, punktów usługowych bądź restauracji. A wszystko za sprawą dużej wydajności i wielu funkcji, które udało się zmieścić w tak kompaktowej obudowie. I co najważniejsze, Ergo to model przygotowany na zmiany spowodowane rozwojem przedsiębiorstwa – w każdym momencie, niezależnie od branży.

Bo każdy wybór jest dobry!
Podstawową kwestią, która towarzyszy zakupowi kasy fiskalnej, jest dostosowanie urządzenia do potrzeb konkretnego przedsiębiorstwa. Na szczęście współcześnie nie stanowi to żadnego problemu. Po pierwsze, na rynku są dostępne modele o różnych parametrach, gabarytach i funkcjach. Po drugie, poszczególne kasy rejestrujące oferują wybór kilku wariantów technologicznych. Innymi słowy, przedsiębiorca może sięgnąć po urządzenie, które będzie ściśle odpowiadało jego oczekiwaniom.

W tym momencie warto zauważyć, że w chwili zamawiania kasy pojawia się często ważne pytanie. Mianowicie, czy model kupiony dziś okaże się wystarczający także po kilku latach? Firma może się przecież tak rozwinąć, że będzie wymagała innych rozwiązań technologicznych – również urządzeń o wyższych parametrach. Posnet Ergo udowadnia jednak, iż nie zawsze w takich okolicznościach trzeba wymienić kasę rejestrującą na nowszą. Alternatywą może być rozbudowanie modelu używanego dotychczas.

- Przy zamawianiu Ergo można określić, ile pozycji towarowych urządzenie będzie obsługiwało, a także wybrać wersję interfejsów komunikacyjnych. Takie opcje nie są oczywiście nowością na rynku, gdyż wiele modeli oferowało dotychczas podobną wariantywność. Niemniej, w tym przypadku decyzje podjęte na początku można zmodyfikować nawet po kilku latach. Posnet Ergo zapewnia zwiększenie bazy towarowej, maksymalnie do 8 000 PLU, oraz zastosowanie modułu służącego do bezprzewodowej wymiany danych - tłumaczy Marcin Ciechowicz, ekspert Polskiego Centrum Kas Fiskalnych.

Czytaj obszerny artykuł o kasie fiskalnej Posnet Ergo na portalu warszawa.pl

Kasa fiskalna, którą można zintegrować z szalką ważącą
Bogactwo opcji dostępnych w Posnet Ergo nie kończy się na różnych wariantach bazy towarowej oraz możliwości rozszerzenia standardów komunikacji. Urządzenie oferuje również funkcjonalność, która stanowi ciekawą alternatywę dla często spotykanego rozwiązania systemowego – kasy fiskalnej i wagi elektronicznej (działających oddzielnie). W największym skrócie, wyposażeniem dodatkowym modelu Ergo jest szalka ważąca. Kompleksowe zintegrowanie obydwu urządzeń niesie za sobą wiele korzyści: oszczędność przestrzeni na stanowisku sprzedaży, mniej poskręcanych kabli oraz szybsze i wygodniejsze obsługiwanie klientów. Wszystkie czynności związane z ważeniem towarów oraz rejestrowaniem transakcji można bowiem wykonywać przy użyciu klawiatury i ekranu kasy fiskalnej. A nie jest tajemnicą, że korzystanie z jednego interfejsu użytkownika zdecydowanie automatyzuje pracę.

Zalety wielu urządzeń zgromadzone w jednym modelu
Każdy przedsiębiorca zdaje sobie sprawę z tego, jak trudnym zadaniem jest równoczesne zarządzanie biznesem, przestrzeganie przepisów oraz dbanie o zadowolenie klientów. Dlatego na wagę złota są wszystkie rozwiązania, które pomogą w realizowaniu tych celów. Nic więc dziwnego, że współcześnie kasy nie służą już tylko do drukowania paragonów oraz rejestrowania obrotu. Na przykładzie modelu Ergo doskonale widać, w jak wielu obszarach urządzenie fiskalne może zagwarantować przedsiębiorcy wsparcie.

- Kasa fiskalna marki Posnet została wyposażona w moduł elektronicznej kopii paragonów, który pozwala na archiwizowanie istotnych danych w formie cyfrowej. Ponadto, urządzenie umożliwia korzystanie z trybu szybkiej sprzedaży, posiada wydajny akumulator oraz wytrzymały mechanizm drukujący. A wszystko to przy zachowaniu kompaktowej i poręcznej konstrukcji - podkreśla Marcin Ciechowicz.

W jakich firmach kasa fiskalna Posnet Ergo sprawdzi się najlepiej?
Na koniec warto jeszcze odpowiedzieć na kluczowe pytanie: W jakich firmach Posnet Ergo sprawdzi się najlepiej? Z jednej strony, to urządzenie stworzone do wykonywania obowiązków w ramach handlu mobilnego. Niewielkie gabaryty tej kasy sprawią, że zapewni ona komfort pracy zarówno w przypadku sprzedaży obwoźnej, jak i świadczenia usług z dojazdem do klienta. Z drugiej strony, pomimo kompaktowych wymiarów, model Ergo wyposażono w mnóstwo przydatnych funkcjonalności i wysokie parametry użytkowe. W związku z tym, urządzenie znajdzie także zastosowanie w małych sklepach, restauracjach oraz innego rodzaju punktach handlowo-usługowych, którym zależy na oszczędności przestrzeni, przy jednoczesnym zachowaniu dużej wydajności kasy rejestrującej.

pckf-posnet-ergo-szalka-wazaca

fb button