Nowoczesne barierki PCV firmy Tioman

Share

barierki-pcv

Podstawowym celem działalności firmy Tioman z Ostaszewa jest przede wszystkim zwiększenie bezpieczeństwa na polskich drogach. Dzięki współpracy z licznymi przedsiębiorstwami i zarządami drogowymi, w dużym stopniu udało się go osiągnąć. Do najbardziej przydatnych elementów wyposażenia drogowego oferowanego przez firmę Tioman należą barierki PCV.

Praktyczne barierki PCV
Oferowane przez firmę Tioman bariery PCV stosowane są przede wszystkim w miejscach, gdzie konieczne jest oznaczenie miejsc wyłączonych z ruchu drogowego. Ich widoczność musi być na tyle duża, aby nawet przy sporej prędkości możliwe było zobaczenie jej z daleka. Odbicie barierek w reflektorach to sygnał dla kierowcy, że powinien zwolnić. Barierki PCV pozwalają osobom wykonującym remont jezdni na zwiększenie świadomości uczestników ruchu, ponieważ skutecznie odgradzają wybrany obszar od drogi użytkowej.

Specyfika barier PCV
Barierki oferowane przez firmę Tioman wyprodukowane są z tworzywa PCV najwyższej jakości, odpornego na chłód, wilgoć oraz promieniowanie UV. Przy odpowiednim zabezpieczeniu, barierki PCV mogą być z powodzeniem wykorzystywane na zewnątrz. Ustawiane są zwykle przy drodze lub na środku jezdni w obszarach, które ze względu na uszkodzenia wymagają przeprowadzenia naprawy. Zwiększają tym samym pozom bezpieczeństwa uczestników ruchu drogowego, a także przyczyniają się do ochrony pojazdów poruszających się w okolicy uszkodzonego odcinka jezdni. Bariery PCV informują również kierowców o realizacji lub planowaniu prac drogowych.

Zastosowanie produktów Tioman
Produkowane przez markę Tioman bariery PCV wykorzystywane są przede wszystkim przez firmy drogowe oraz zarządców dróg. Pozwalają na szybkie i proste wyłączenie z ruchu określonego obszaru, dzięki czemu ułatwiają wykonywanie prac krótkoterminowych, np. malowania pasów jezdni. Niewielkie rozmiary i nieduża waga sprawiają, że bariery PCV są w pełni mobilne. Dzięki temu można je swobodnie przenosić i transportować samochodem z miejsca na miejsce. Produkty firmy Tioman są praktyczne, a przy tym wytrzymałe i niezwykle pomocne.

mmc-300x250

300x250aasa

creditreform2

BusinessPL Magazyn

Magazine
kliknij tutaj aby przeczytać nasze najnowsze wydanie