Sklep internetowy na abonament - dlaczego warto?

Share

biznes-internetowy

Założenie swojego własnego sklepu internetowego może być dużym wyzwaniem dla początkującego e-przedsiębiorcy. Jednak na rynku dostępnych jest wiele metod, które mogą ułatwić stawianie swoich pierwszych kroków w biznesie sieciowym. Jedną z takich jest bez wątpienia sklep internetowy na abonament, który będzie zwalniał właścicieli z obowiązku zapoznania się z dużą ilością zagadnień technicznych związanych z założeniem i prowadzeniem sklepu w internecie, a także w znacznym stopniu ograniczy koszty wejściowe inwestycji.

Czym jest sklep na abonament?
Założenie sklepu internetowego wiąże się ze znacznie mniejszymi kosztami początkowymi niż otwarcie działalności stacjonarnej. Jednak dokonując jego otwarcia na własną rękę musimy i tak nieco zaoszczędzić, gdyż niektórych zagadnień nie będziemy mogli ominąć. Jeśli chcemy postawić sklep musimy:

  • wykupić hosting i domenę,
  • zapłacić agencji za stworzenie strony internetowej,
  • zapłacić agencji za niezbędne integracje w sklepie np. integracje z hurtowniami czy płatnościami online,
  • dbać o aktualizacje bezpieczeństwa sklepu.

To absolutne podstawy, bez których nie ma mowy o otworzeniu sklepu internetowego. Koszt wejściowy może wynieść nawet kilkanaście tysięcy złotych. A skąd wziąć takie oszczędności, gdy dopiero co zaczynamy? Czy aż tak duże środki są niezbędne? No właśnie niekoniecznie. Możemy już teraz rozpocząć tworzenie własnego biznesu, jeśli zdecydujemy się na sklep na abonament.

W zależności od wybranego pakietu - za który przyjdzie nam zapłacić od 12 zł netto/miesiąc do 300 zł netto/miesiąc na platformie Sky-Shop.pl - otrzymamy wszystkie niezbędne nam do rozpoczęcia narzędzia, a nawet znacznie więcej. Wiele firm, które rozwinęło już skrzydła w e-commerce w dalszym ciągu korzysta z platform sklepowych takich jak Sky-Shop, bo jest to po prostu wygodne.

Sklep z hostingiem i nie tylko
W ramach najniższej kwoty, czyli promocyjnej 12 zł netto za miesiąc otrzymujemy działający sklep internetowy z hostingiem. Co więcej, do naszej dyspozycji jest oddany responsywny szablon sklepu, który możemy dowolnie dostosować do swoich potrzeb. Oprócz tego otrzymujemy wsparcie techniczne od serwisu - w razie jeśli pojawiłyby się z naszej strony jakieś wątpliwości co do działania - a nawet prosty program księgowy, który pozwoli nam łatwiej wystawiać faktury.

W przeciwieństwie do niektórych platform sklepowych w przypadku SkyShop nie musimy obawiać się, że nasze zyski zostaną pomniejszone o prowizje od sprzedaży. Tutaj ich po prostu nie ma. Zdaje się zatem, że sklep na abonament to najlepszy sposób na rozpoczęcie własnej działalności w branży e-commerce.

mmc-300x250

300x250aasa

creditreform2

BusinessPL Magazyn

Magazine
kliknij tutaj aby przeczytać nasze najnowsze wydanie