Kolejna edycja Warsaw Pack

Share

750x100

Znamy już termin IV Edycji Międzynarodowych Targów Techniki Pakowania i Opakowań - Warsaw Pack 2019 , odbędą się 5-7marca na terenie Ptak Warsaw Expo w Nadarzynie k/Warszawy.

Poprzednia edycja Targów spotkała się z bardzo pozytywnymi opiniami wystawców jak i odwiedzających. Na hali o powierzchni 20 000m2 pojawiło się 200marek branży opakowaniowej a targi odwiedziło 9 000 osób, nie zabrakło konferencji i konkursów .Jednak organizatorzy nie mają zamiaru zmniejszyć tempa, na kolejnej edycji ma być jeszcze ciekawiej.

Niezmiennie jest to branżowe specjalistyczne wydarzenie mające na celu skupienie wszystkich gałęzi branży opakowaniowej i stworzenie dogodnych warunków do profesjonalnych kontaktów biznesowych.

Tak jak w ubiegłej edycji wystawcy zostaną usystematyzowani w dedykowanych strefach jednakże po doświadczeniach tegorocznych organizatorki postanowiły pochylić się nad strefą opakowań. Strefa ta będzie podzielona ze względu na przeznaczenie opakowania – spożywcze , kosmetyczne ,farmaceutyczne. Jest to dosyć duże ułatwienie dla zwiedzających szukających konkretnego produktu oraz pozytywny aspekt dla wystawców – nie ma obawy,że znikniemy wśród innych branż.

Nowością na targach będzie również strefa display- POS.

Strefy tematyczne podczas Warsaw Pack 2019

- strefa logistyki i magazynowania
- strefa materiałów
- strefa etykiet i etykietowania
- strefa automatyki
- strefa techniki pakowania
- strefa opakowań

  • opakowania kosmetyczne i farmaceutyczne
  • opakowania spożywcze
  • opakowania przemysłowe

- strefa display
- strefa recyklingu
- strefa usług

Każdego roku w wydarzeniu biorą udział m.in.: właściciele firm, dyrektorzy zarządzający, menadżerowie, projektanci, przedstawiciele działów marketingu oraz dyrektorzy i specjaliści ds. zakupów. Warto podkreślić, iż goście Targów reprezentują różne branże, m.in.: spożywczą, kosmetyczną, chemiczną, farmaceutyczną, przemysłową, czy reklamową.


Zobacz relację Warsaw Pack 2018
http://warsawpack.pl/edycja-2018/

Zostań wystawcą Warsaw Pack 2019
http://warsawpack.pl/zostan-wystawca/

mmc-300x250

300x250aasa

creditreform2

BusinessPL Magazyn

Magazine
kliknij tutaj aby przeczytać nasze najnowsze wydanie