CZWARTA KONFERENCJA CEE AVIATION

Share

cee-aviation2

Konferencja CEE Aviation i Business Consulting Ltd. organizują swój czwarty szczyt lotniczy, i to po raz pierwszy w Warszawie. Jego tematem będą najnowsze wiadomości i aktualizacje branżowe, aktualne technologie i przyszłe trendy w sektorze lotniczym. Naszym celem jest analiza strategii rozwoju biznesu linii lotniczych i lotnisk w regionie Europy Środkowo-Wschodniej, a jednocześnie zapewnienie możliwości nawiązywania kontaktów biznesowych gościom, sponsorom, prelegentom i mediom.

Będzie to impreza, podczas której decydenci w branży lotniczej, dyrektorzy zarządzający liniami i portami lotniczymi oraz kadra zarządzająca najwyższego szczebla, wraz z ekspertami z UE, ekspertami w dziedzinie polityki gospodarczej oraz analitykami zajmującym się lotnictwem krajowym i zagranicznym będą mogli spotkać się i omówić sytuację w Europie Środkowo-Wschodniej, Europie i na świecie, a także - oczywiście - perspektywy na przyszłość.

Konferencja odbędzie się w dniach 6-7 listopada w Airport Hotel Okęcie, w Warszawie (Polska). Następujący zaproszenie prelegenci już potwierdzili swoją obecność, a nazwiska kolejnych zostaną podane wkrótce:

Pan Thomas Reynaert, dyrektor generalny Airlines for Europe A4E, Pani Anca Apahidean, dyrektor regionalny na Europę Środkową i Wschodnią, IATA, Pan Jiri Marek, dyrektor generalny, Air Serbia, Pan Rafał Milczarski, dyrektor generalny i prezes Zarządu Polskich Linii Lotniczych LOT, Pani Laura Joffe, dyrektor ds. operacyjnych Lithuanian Airports, Pan Ralph Anker, redaktor naczelny i analityk, ANKER REPORT, Pan Mariusz Szpikowski, dyrektor generalny PPL, dyrektor warszawskiego Lotniska Chopina oraz Pan Marek Litwin, dyrektor ds. strategii i planowania portu lotniczego w Centralnym Porcie Komunikacyjnym.

Pan Laszlo TAMAS, pomysłodawca i dyrektor konferencji, mówi: 

„Region Europy Środkowo-Wschodniej pozostaje najbardziej dynamicznym regionem w Europie. Jego przemysł lotniczy przeżywa szybki wzrost, podążając za trendem panującym w krajach Europy Zachodniej. Silna industrializacja w ostatnich latach wraz z większym dochodem rozporządzalnym napędza sektor lotniczy zarówno na poziomie korporacyjnym, jak i rekreacyjnym. Flagowi przewoźnicy utrzymują wzrost i stają się rentowni częściowo dzięki stałym cenom ropy naftowej, a częściowo dzięki silnemu wzrostowi gospodarczemu w regionie. W związku z tym przewoźnicy niskokosztowi nastawieni są na ekspansywny wzrost. Naszym celem jest, aby tegoroczna konferencja była forum biznesu zarówno w perspektywie krótko-, jak i długoterminowej dla liderów branży w regionie. W ten sposób będzie ona okazją do nawiązania kontaktów biznesowych i wymiany informacji na temat najlepszych praktyk.

Podczas konferencji, w dniach 6-7 listopada 2019 r., odbędzie się kilka paneli, prezentacji, studiów przypadku i sesji poświęconych najlepszym praktykom. Komisja Europejska, IATA, A4E oraz czołowi szefowie linii lotniczych i portów lotniczych Europy Środkowo-Wschodniej omówią najnowsze tendencje i przedstawią modele najlepszych praktyk w celu przeniesienia regionu Europy Środkowo-Wschodniej na wyższy poziom. Doroczna konferencja CEE Aviation będzie stanowić forum dla przemyśleń na temat związków między umiędzynarodowieniem lotnictwa a instytucjonalnymi reakcjami na te poważne wyzwania o zasięgu globalnym”.

Podtematami konferencji będą, między innymi:

  • NOWA STRATEGIA LOTNICZA DLA EUROPY
  • modernizacja europejskiej przestrzeni powietrznej: drogi do dobrobytu
  • szanse rynkowe w regionie Europy Środkowo-Wschodniej
  • wyzwania związane z hubami/regionalnymi portami lotniczymi w regionie Europy Środkowo-Wschodniej
  • cyfrowa rewolucja w branży turystyczno-lotniczej
  • (bardziej) „zielone” porty lotnicze / bardziej „zielone” samoloty
  • inteligentne aplikacje dla inteligentnych podróżnych
  • możliwości w zakresie przychodów dodatkowych
  • kwestie kontroli ruchu lotniczego

Główni sponsorzy i partnerzy: WCBKT S.A. – Wojskowe Centralne Biuro Konstrukcyjno-Technologiczne S.A., Travelport oraz Airlines For Europe and IATA

Partner medialny konferencji: Pasazer.com

W celu uzyskania dodatkowych informacji i złożenia zgłoszenia rejestracji na 2019 CEE AVIATION CONFERENCE, proszę skontaktować się z:

 

Panem Laszlo TAMASEM, pomysłodawcą i dyrektorem Konferencji

 

Telefon: +36 30 367 3675

E-mail:  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Strona internetowa:    https://www.cee-aviation.com/conference

Rejestracja:  http://www.cee-aviation.com/register  

 

06-07 listopada 2019
Airport Hotel Okęcie
Warszawa, Polska


mmc-300x250

300x250aasa

creditreform2

BusinessPL Magazyn

Magazine
kliknij tutaj aby przeczytać nasze najnowsze wydanie