Inwestycje

Share
 
Polska to duży kraj wielkich możliwości. Który region Polski oferuje inwestorom najlepsze warunki do lokowania inwestycji w sektorze motoryzacyjnym, a gdzie znaleźć najwięcej specjalistów do biotechnologicznego centrum badawczego? Jakie zalety ma region, w którym chcemy zainwestować?

Każde województwo ma swoją specyfikę, a specjaliści pracujący w Polskiej Agencji Informacji i Inwestycji Zagranicznych pomagają przedsiębiorcom wybrać odpowiedni z ich punktu widzenia region. Dodatkowo PAIiIZ współpracuje z regionalnymi Centrami Obsługi Inwestora, które służą firmom szczegółowymi informacjami na temat warunków inwestycyjnych w konkretnych lokalizacjach. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z ich usług.

Przedstawiciele firm mogą również skorzystać z umieszczonej na naszej stronie wyszukiwarki terenów przeznaczonych na inwestycje. Są to zarówno nowe lokalizacje, jak i tereny poprzemysłowe.

Aby ułatwić trudny czasami wybór, PAIiIZ przedstawia laureatów konkursu „Grunt na medal”, w którym wyłoniono lokalizacje o największym potencjale w każdym z województw. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych usług.

Więcej informacji o regionach można znaleźć również w tym miejscu.
 

 
Zródło: 
 
Polska Agencja Informacji i Inwestycji Zagranicznych S.A.

mmc-300x250

300x250aasa

creditreform2

BusinessPL Magazyn

Magazine
kliknij tutaj aby przeczytać nasze najnowsze wydanie