Zostań sprzedawca w salonie BMW

Share

534eb1b546f5f80a12f898fcf8d3267f

Nigdy nie miałeś problemów z nawiązywaniem kontaktów a znajomi z przyjemnością przebywają w Twoim towarzystwie, zasłuchując się w ciekawych opowieściach? Być może jedną z Twoich pasji jest motoryzacja i z nieukrywaną radością sięgasz po specjalistyczne artykuły a maska samochodu nie skrywa przed Tobą większych tajemnic? Jeśli w najbliższym otoczeniu pojawia się problem związany z naprawą samochodu lub ktoś po prostu szuka porady eksperta, to najczęściej wybierany numer telefonu- to właśnie Twój numer?

Nie powielamy stereotypów, więc równie dobrze powyższy opis może dotyczyć kobiet. Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że nie każda kobieta poszukuje oparcia mężczyzny w zawiłościach technicznych, a wymiana koła zapasowego sprawia jej tyle trudności, co dobór sukienki na wieczór. Jeśli odnajdujesz choć cząstkę siebie w powyższych opisach, być może oferta pracy jako sprzedawca w salonie BMW jest właśnie dla Ciebie – sprawdź sam: https://www.praca-dealerbmw.pl/home/oferty-pracy/

Poza zainteresowaniem skierowanym ku motoryzacji oczekujemy wysokiego zaangażowania w wykonywane obowiązki oraz sukcesów sprzedażowych. Główną wartością jest dla nas kontakt z klientem, dlatego oczekujemy przede wszystkim dobrych relacji z osobami korzystającymi z naszych usług oraz powiększania istniejącej bazy klientów. W naszym odczuciu, sprzedawca w salonie BMW, to profesjonalista w każdym calu z umiejętnym podejściem do klienta.

Ze swojej strony oferujemy pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku, z wieloletnią tradycją i doświadczeniem. Szlif sprzedażowy oraz pozostałe umiejętności niezbędne do wykonywanych obowiązków, zdobędziesz pod okiem wykwalifikowanych specjalistów. Umożliwiamy dodatkowe szkolenia podnoszące jakość codziennych zadań oraz pozwalające na rozwój zawodowy. Dbamy o komfort i zadowolenie naszych pracowników, odwdzięczając się za rzetelność i sumienność.

Gwarantujemy podpisanie umowy o pracę oraz dodatkowe premie- uzależnione od wyników. Ponadto gwarantujemy ciekawe korzyści pozapłacowe. Nasza kadra ceni sobie możliwość korzystania z karty MultiSport, która pozwala na aktywne spędzanie wolnego czasu w różnorodnych obiektach sportowych i nie tylko. Proponujemy także wynajem samochodów ze zniżkami przygotowanymi w specjalnej ofercie dla pracowników. Aby zapewnić jak najwyższy komfort pracy, zapewniamy służbowe laptopy oraz telefony komórkowe.Jeśli lista korzyści oraz warunki współpracy zainteresowały Cię do tego stopnia, że chciałbyś rozpocząć z nami współpracę, zapraszamy do składania aplikacji. Do zobaczenia w salonach BMW.

mmc-300x250

300x250aasa

creditreform2

BusinessPL Magazyn

Magazine
kliknij tutaj aby przeczytać nasze najnowsze wydanie