magazine top

kosz delikatesowy

Wyszukanie ciekawego upominku biznesowego może być poważnym problemem – nie zawsze trafienie idealnie w gust osoby obdarowanej jest takie łatwe. Dlatego w takich sytuacjach najlepiej zdecydować się na zamówienie uniwersalnych upominków. Tymi, które cieszą się największym powodzeniem obecnie, są kosze delikatesowe.

Kosze delikatesowe to wyśmienite prezenty ze smakiem, które nadają się na każdą okazję biznesową. Mogą być pysznym wyrazem wdzięczności dla klientów, kontrahentów czy pracowników – na Dzień Kobiet, święta Bożego Narodzenia czy Wielkanocy, po udanym zakończeniu współpracy czy wspólnym sukcesie. Kosze są oferowane w najróżniejszych wariantach i w związku z tym różną się także cenami. To powoduje, że można dopasować je indywidualnie do konkretnej okazji oraz wyznaczonego wcześniej budżetu.

Co znaleźć można w koszu?
W koszach upominkowych najczęściej umieszczane są delikatesowe produkty – mają być one w końcu luksusowym prezentem na wyjątkowe okazje. Najczęściej są to wyśmienite słodycze, na przykład bombonierki, ciasteczka, czekolady, cukierki, również herbaty i kawy z górnej półki, nieraz alkohole – głównie wina czy whisky. Są one skomponowane tak, aby tworzyły udany zestaw pod względem smaków i wyglądu – cieszył zarówno oko, jak i podniebienie.

Również dostępne są takie kosze delikatesowe, w których mogą znajdować się drobne upominki – to przykładowo ciepłe koce czy poduszki, dekoracje do domu, świeczki, kubeczki i podstawki, kieliszki. Gdy komponuje się kosz samodzielnie, wtedy może być on też uzupełniony o drobne produkty takie jak gadżety reklamowe, ciekawe książki czy płyty z muzyką, kwiaty, więc możliwości naprawdę są nieograniczone.

Nie można zapominać także o ozdobnym opakowaniu całego upominku – najczęściej jest nim właśnie kosz wiklinowy, a całość zabezpieczona jest folią. Również zamiast koszy można zastosować dekoracyjne tekturowe pudełka, metalowe puszki czy drewniane skrzynie.

Gdzie kupić kosze delikatesowe?
Chociaż kosz delikatesowy można przygotować samodzielnie, kupując potrzebne produkty w sklepach, a następnie umieszczając je w dekoracyjnym opakowaniu, to jednak lepszym rozwiązaniem jest skorzystanie z usług firm zajmujących się ich komponowaniem i sprzedażą. W ich ofercie znaleźć można pełną gamę gotowych propozycji koszy delikatesowych w różnych wariantach cenowych – z alkoholem i bez, z kawami, herbatami, słodyczami, koszy świątecznych czy z polskimi specjałami.

W sprzedaży koszy delikatesowych specjalizuje się firma Nobilia z Warszawy. W jej szerokim asortymencie znajdują się luksusowe upominki na każdą okazję i dla każdego. Z pełną oferta firmy można zapoznać się na jej stronie internetowej pod adresem: http://www.nobilia.pl/kosze-upominkowe/luksusowe-kosze-delikatesowe/.

Kosze delikatesowe to wobec tego wspaniały wybór jako upominek biznesowy. Z pewnością zostanie doceniony i będzie zapamiętany jako wyraz wdzięczności i szacunku. Wybór jest pokaźny i znalezienie odpowiedniego prezentu nie powinno sprawiać żadnej trudności!

fb button