Popularne słodycze w Polsce w ofercie KURI

Share

Lizaki w Kuri.com.pl

Słodycze to kategoria produktów, które są kupowane niemal przez wszystkich Polaków. Niezależnie od zasobności portfela, niezależnie od warunków gospodarczych cieszą się nieustającym uznaniem Polaków. Działające od kilku lat w branży hurtownia internetowa KURI przygotowuje swoja ofertę z myślą o wielu grupach klientów – od indywidualnych po właścicieli stanowisk ze słodyczami, kiosków i sklepów. Oto słodycze, które od wielu miesięcy cieszą się w Polsce niesłabnącą popularnością.

Jednym z większych hitów ostatnich miesięcy są ciasteczka OREO. Te ciasteczka kakaowe z nadzieniem waniliowym można kupić w KURI w opakowaniach po 10 i 16 sztuk. Oryginalna kampania reklamowa tych ciasteczek.

Cały czas bardzo popularne są żelki firmy Haribo. W ofercie KURI znajdują się m.in. żelki owocowe ROULETTE, pakowane w opakowania 50 rolek po 10 dropsów. Te żelki to tylko część oferty KURI firmy Haribo, której słodycze od lat cieszą się uznaniem naszych klientów. Żelki Haribo to hit, którego nie trzeba przedstawiać, w ofercie KURI znajduje się wiele rodzajów tych popularnych słodyczy.

Jedną z kategorii słodyczy, które stanowią jeden z największych segmentów rynku są czekolady. W ofercie KURI znajdują się m.in. klasyczne czekolady orzechowe tzw. okienko - NUSSBEISSER z Niemiec. Ten produkt praktycznie nie potrzebuje reklamy. 100 g czekolady to jeden z hitów w Polsce od wielu lat.

W ofercie KURI znajdują się również popularne batony KITKAT, LION I LION WHITE. Dysponujemy też tak popularnymi czekoladowymi batonikami jak Mars, Snickers i Twix. Te klasyczne marki są obecne na polskim rynku od kilkudziesięciu lat i cały czas cieszą się ogromnym uznaniem naszych klientów.

KURI dba o to, by znane marki i cukierki były „wymieszane” z produktami, które dopiero są wprowadzane na polski rynek. To gwarantuje, ze nasi klienci zawsze będą zadowoleni z dokonywania zakupów w naszej hurtowni.

Pracujemy w tej branży od lat, słodycze to nasza specjalność. Dlatego też doskonale wiemy co potrzebne jest, by odnieść sukces na tym trudnym rynku. Dzięki temu nasza oferta jest zróżnicowana, zawiera nie tylko klasyczne słodycze, ale i takie, które hitami mogą się stać.

Lizaki w Kuri.com.pl