magazine top

Hiszpania jest pięknym słonecznym państwem, położonym w zachodniej części Europy Południowej na Półwyspie Iberyjskim. Wokół otoczona jest cudownymi wybrzeżami. Szczególną uwagę przykuwa jedno z nich: Costa del Sol – Wybrzeże Słońca. Znajduje się ono w południowej części kraju. Jest to atrakcyjne miejsce, z mnóstwem cudownych plaż i gwarancją pięknej pogody przez cały rok. Walory wybrzeża przyciągają zarówno wczasowiczów, jak i tych którzy na dłużej chcą tu pozostać. Costa del Sol oferuje wynajem apartamentów i wynajem nieruchomości w bardzo atrakcyjnych cenach i warunkach. Rynek nieruchomości w Marbelli, czy innych nadbrzeżnych kurortach, jest bardzo dobrze rozwinięty.

Na Costa del Sol, nie ma mowy o nudzie. Każdy znajdzie tu dla siebie wymarzone miejsce na odpoczynek. Wybrzeże przywita gorąco wszystkich zwolenników plażowania i zaprosi na swoje najpiękniejsze plaże, jak i tych, którzy mieliby ochotę pozwiedzać, gdyż takich miejsc również nie brakuje. Tym, którzy myślą o pozostaniu na dłużej i osiedleniu się w tej części Europy, przewidziana jest ciekawa oferta nieruchomości w Marbelli, nieruchomości w maladze, Neria czy Torremolinos. Wynajem apartamentów, czy wynajem nieruchomości w tych niezwykle atrakcyjnych miejscach, staje się coraz bardziej popularne.

20 najpiękniejszych plaż Costa del Sol w cenie nieruchomości w Marbelli, Nerja, Torremolinos czy Maladze

Wybrzeże Costa del Sol oferuje mnóstwo przepięknych plaż z wieloma atrakcjami.  Co ważne, decydując się na pozostanie w tym miejscu na dłużej, mamy do nich nieograniczony dostęp przez cały czas. Powiedzmy, że otrzymamy 20 najpiękniejszych plaż Costa del Sol w cenie nieruchomości w Marbelli, Nerja, Torremolinos czy Maladze. Ich ilość została tu oczywiście zawężona, bo jest ich znacznie więcej.

Warto wspomnieć o niektórych z nich:

Playa de Burriana, Nerja

Jest to jedna z najbardziej popularnych i znanych plaż, znajdująca się w Nerja. Liczy 800 metrów długości i 40 metrów szerokości. Złoty piasek, szeroki wybór barów i restauracji znajdujących się przy promenadzie oraz możliwość skorzystania z atrakcji wodnych jakimi są narty czy kajaki, przyciąga rzeszę turystów.

Playa de Cabopino, Marbella

Plaża ma 1500 metrów długości i 25 szerokości. Jej złoty piasek i czysta woda, przyciągają coraz więcej zwolenników tego wyjątkowego miejsca. Często jest wybierane na wakacje rodzinne.  Natomiast oferta nieruchomości w Marbelli, ze względu na malownicze położenie jest niezwykle atrakcyjna i zachęca do pozostania tu na dłużej.

Playa de la Carihuela, Torremolinos

Jest to największa i najpopularniejsza plaża w Torremolinos. Liczy 2100 metrów długości i 40 metrów szerokości. Woda jest tu krystalicznie czysta i płytka, dlatego też chętnie jest wybierana przez rodziny z dziećmi. Promenada, która biegnie wzdłuż plaży jest dobrym miejscem do spotkań, uprawiania joggingu czy przejażdżki rowerowej. Znajdują się przy niej liczne bary i restauracje. Nieruchomości w Torremolinos, również cieszą się dużym zainteresowaniem wśród mieszkańców, jak i przyjezdnych.

La Malagueta, Malaga

Słynna plaża w Maladze. Znajduje się na niej duży napis "Malagueta", przy którym turyści chętnie się fotografują.Liczy 1200 metrów długości i 45 metrów szerokości. Znajdziemy na niej mnóstwo zielonych skwerów i miejsc pod palmami. Położona jest blisko centrum miasta, skąd łatwo można się wszędzie dostać. La Malagueta, chętnie jest wybierana przez odwiedzających miasto turystów, a nieruchomości w Maladze, przyciągają ich uwagę.

Wynajem nieruchomości i wynajem apartamentów na Costa del Sol

Costa del Sol jest niezwykle atrakcyjnym miejscem, zarówno na wakacje jak i na pozostanie tu na dłużej. Mnóstwo pięknych plaż i miast położonych wzdłuż wybrzeża zachęca do częstych odwiedzin tego malowniczego zakątka Europy. Wynajem apartamentów (https://agnesinversiones.com/pl/), czy wynajem nieruchomości staję się coraz bardziej popularnym zjawiskiem w tym regionie. Słońce, które świeci niemalże przez cały rok, wspaniałe plaże, ciągnące się w nieskończoność i spokojny styl życia, przyciągają wiele osób zainteresowanych osiedleniem się tu, chociażby na jakiś czas.

fb button

grab my essay banner

logo jooble