magazine top

Po udanych wydarzeniach zorganizowanych przez organizację CharIN w Europie i Ameryce Północnej, Konferencja CharIN Europe oraz test interoperacyjności CharIN, po raz pierwszy, odbędą się w Polsce. Całodniowa konferencja zaplanowana jest na pierwszy dzień 4-dniowego testivalu.  Ekoenergetyka-Polska S.A. będzie gospodarzem międzynarodowej konferencji, podczas której europejscy eksperci w dziedzinie e-mobilności będą dyskutować o najnowszych trendach i rozwiązaniach w elektromobilności w Europie. Prelegenci skupią się nie tylko na europejskich ramach prawnych, ale także na kluczowych zmianach i wyzwaniach zeroemisyjnego transportu. Biorąc pod uwagę wzrost zainteresowania zielonym transportem, omówione zostaną sposoby na implementację szybkich i wydajnych rozwiązań, aby zbudować niezbędną infrastrukturę i dostosować sektor energetyczny do przyszłych potrzeb.

Następnie – od 29 czerwca do 1 lipca – uczestnicy CharIN Testival, producenci pojazdów elektrycznych (OEM) i EVSE, będą mieli możliwość przeprowadzenia i/lub obserwowania testów zgodności i interoperacyjności. W ciągu 3 dni testowych będzie miała miejsce kolejna premiera: po raz pierwszy odbędzie się hackathon, podczas którego eksperci IT będą próbowali dostać się do systemów oprogramowania testerów.

Ekoenergetyka-Polska S.A jest czołowym producentem infrastruktury szybkiego ładowania pojazdów elektrycznych. Dostarcza systemy szybkiego ładowania producentom pojazdów elektrycznych oraz operatorom sieci i punktów ładowania. Jest firmą technologiczną z własnymi laboratoriami i centrami badawczo - rozwojowymi. Systematycznie się rozwija i pracuje nad najbardziej innowacyjnymi rozwiązaniami dla sektora elektromobilności. Założona w 2009 roku Ekoenergetyka stała się pionierem w branży e-mobilności. Dziś firma dostarcza rozwiązania w zakresie infrastruktury szybkiego ładowania do 28 krajów na świecie. Więcej informacji jest dostępnych na stronie: https://ekoenergetyka.com.pl/pl/

CharIN jest organizacją non-profit zrzeszającą ponad 270 członków na całym świecie, otwartą na współpracę z każdą firmą zaangażowaną w działalność związaną z e-mobilnością. Pod parasolem CharIN międzybranżowi interesariusze: producenci samochodów, producenci stacji ładowania, dostawcy komponentów, dostawcy energii, operatorzy sieci i wielu innych, dążą do interoperacyjnego ładowania, w którym pojazdy, ładowarki i systemy oprogramowania współpracują ze sobą i zapewniają użytkownikom niezawodne działanie.

fb button

grab my essay banner

logo jooble