magazine top

Chociaż komputery firmy Apple to świetnie zaprojektowany sprzęt, nie każdy użytkownik potrafi się przyzwyczaić do zastosowanego w nich systemu operacyjnego. Są jednak takie produkty w ofercie Apple, które cieszą się ogromną popularnością wśród klientów niezależnie od tego, czy ktoś jest fanem marki.

  1. Nowy zegarek Apple Watch
  2. Czy warto kupić słuchawki AirPods?

Doskonale widać to na przykładzie nowoczesnych słuchawek typu AirPods 2 oraz zegarków Apple Watch. Wspomniane słuchawki zdefiniowały na nowo sposób, w jaki użytkownicy słuchają muzyki lub prowadzą rozmowy, natomiast zegarki Apple to nowoczesne smartwatche zaprojektowane z wyjątkową dbałością o detale.

Nowy zegarek Apple Watch

Nie ma znaczenia, czy szukasz eleganckiego zegarka, który będzie pasował nie tylko do garnituru, ale sprawdzi się również podczas zajęć sportowych. Zegarki Apple Watch z najnowszej serii mają solidną obudowę i wysokiej jakości ekran, który jest odporny na zarysowania. Zegarki dostępne są w różnych kolorach, a w razie potrzeby można w dowolnym momencie wymienić pasek. Nowe Apple Watch serii 5 możesz zamówić pod linkiem: https://lantre.pl/c/333/apple-watch-series-5-apple-watch.html, który oferuje duży wybór i niskie ceny. Niektóre produkty dostępne są w ratach zero procent, a dodatkowo pierwszą ratę można zapłacić dopiero po kilku miesiącach od daty zakupu. To prawda, że zegarki Apple świetnie komunikują się z pozostałymi sprzętami amerykańskiej firmy. Jednocześnie wiele osób swoją przygodę z produktami z logo nadgryzionego jabłuszka właśnie od zegarka. Tym samym brak iPhone'a lub MacBooka wcale nie powinien skreślać decyzji o zakupie tego nowoczesnego smartwatcha.

Czy warto kupić słuchawki AirPods?

Apple przez długi czas oferowało klientom standardowe słuchawki z kablem, które można było wykorzystać do słuchania muzyki lub prowadzenia rozmów. Z czasem jednak projektanci pracujący dla Apple postanowili stworzyć coś nowego, a efektem ich pracy były wyjątkowe słuchawki AirPods. Model dostępny jako Apple AirPods 2, który możesz dostać pod linkiem: https://lantre.pl/c/506/airpods-akcesoria.html jest ulepszonym następcą pierwszej wersji bezprzewodowych słuchawek. Słuchawki te zapewniają jeszcze lepszą jakość odtwarzanego dźwięku, działają przez długi czas na jednym ładowaniu i są starannie wykonane. Początkowo trzeba się co prawda przyzwyczaić do korzystania ze słuchawek bez kabla, jednak już po kilku chwilach można zauważyć ogromną poprawę komfortu. Takie słuchawki nie plączą się, co ułatwia również ich przechowywanie w plecaku lub torebce.

fb button

grab my essay banner

logo jooble