magazine top

Magazyn BusinessPL ukazuje się na rynku od 2007 roku. Jest to czasopismo skierowane do szerokiego grona czytelników ze wszystkich gałęzi gospodarki na rynku polskim. Nasze publikacje czytane są przez osoby zajmujące różne stanowiska kierownicze (Prezesów, Dyrektorów, Managerów, Specjalistów, itd.) w szeroko pojętym przemyśle produkcyjnym i usługowym. Współpracujemy z wieloma firmami, tworząc dla nich artykuły, reklamy oraz wszelakiego rodzaju publikacje. Współpraca z największymi pozwoliła nam zdobyć niezbędne doświadczenie, które pozwala nam zaspokoić najbardziej wymagających Klientów. Czasopismo BusinessPL wchodzi w skład firmy Z-MEDIA ze 100% polskim kapitałem.

Sercem BusinessPL jest czasopismo, które prezentuje szczegółowe informacje na temat najnowszych osiągnięć czołowych firm działających na rynku polskim.

Tematy publikacji obejmują historię danej firmy, obecne możliwości, oferowane produkty/usługi, wdrożone innowacje, najnowsze inwestycje, plany na przyszłość.

W każdym numerze przedstawiane są kompleksowo wybijające się firmy, które mogą być wzorcem do naśladowania dla innych przedsiębiorstw. Firmy te są starannie wybierane i są to czołowe przedsiębiorstwa w swojej branży.

BusinessPL to również obszerna gama artykułów informacyjnych, zwięzłych raportów i autoryzowanych wywiadów na temat zarządzania, finansów, nauki, technologii, regulacji biznesowych, ekonomii, bieżącej sytuacji gospodarczej.

Wszechstronny zasięg wszystkich sektorów przemysłu produkcyjnego i usługowego sprawia, że BusinessPL jest wyjątkowo skuteczny w kontaktowaniu firm z potencjalnymi klientami i kooperantami.

fb button

grab my essay banner

logo jooble