magazine top

Ekoenergetyka wyprodukuje i dostarczy kilkaset stacji ładowania dla IONITY, wiodącego europejskiego operatora sieci stacji ładowania DC.

Produkty uzupełnią obecnie istniejącą infrastrukturę i będą częścią ogłoszonego przez IONITY planu inwestycyjnego, który zakłada ponad czterokrotne zwiększenie, z ponad 1 600 do 7 000, punktów ładowania do 2025 roku. W przeciągu najbliższych miesięcy ultraszybkie stacje ładowania o mocy 350 kW uzupełnią sieć IONITY w 10 europejskich krajach: Chorwacji, Czechach, Estonii, Finlandii, Litwie, Łotwie, Polsce, Słowacji, Słowenii i na Węgrzech.

Ekoenergetyka od ponad dekady dostarcza innowacyjne rozwiązania dla elektromobilności i jest czołowym producentem infrastruktury ładowania wysokiej mocy w Europie. Oprócz współpracy z międzynarodowymi organizacjami, takimi jak CharIN, ma doświadczenie i wspiera w pozyskiwaniu funduszy rządowych.

“Zostaliśmy jednym z dostawców urządzeń dla IONITY, gdyż jako doświadczona spółka technologiczna oferujemy najwyższej jakości, niezawodne produkty i rozwiązania. Nasze produkty doskonale wpisują się w cele i założenia IONITY i będą spójnym elementem obecnie rozwijanej infrastruktury szybkiego ładowania pojazdów elektrycznych w Europie.” powiedział Bartosz Kubik, współzałożyciel Ekoenergetyka-Polska S.A.

fb button

grab my essay banner

logo jooble