magazine top

Określić tę firmą jako budowlaną – to stanowczo za mało, napisać że realizują różne zlecenia - to duże niedopowiedzenie, wspomnieć że dbają o klientów – to pominięcie wielu istotnych szczegółów, bo przedsiębiorstwo Trasko Invest Sp. z o.o. z ogromnym powodzeniem od ponad 23 lat jest generalnym wykonawcą obiektów budownictwa ogólnego, handlowego i przemysłowego. Ich działalność jest bardzo szeroka i obejmuje wszystkie usługi związane z wznoszeniem nowych inwestycji oraz kompleksowe działania związane z kontrolą i serwisem obiektu. Zarządzający podkreślają, że wieloletnie doświadczenie pracowników oraz stabilna kondycja ekonomiczna firmy w znaczący sposób wzmacniają wiarygodność Trasko Invest oraz pozwalają konkurować z innymi podmiotami obecnymi na rynku budowlanym.

„Budujemy dla wymagających”
W duchu motta: „budujemy dla wymagających”, Trasko Invest nieustannie rozwija technologię i metodologię pracy oraz doskonali stosowane procesy i rozwiązania by z sukcesem kompleksowo realizować inwestycje. Przez ponad 23 lata obecności na rynku generalnego wykonawstwa, w Polsce i poza jej granicami, firma zrealizowała ponad 700 obiektów o powierzchni przekraczającej 4 miliony m2.

Kluczowe atuty przedsiębiorstwa
Stosowanie efektywnych, nowoczesnych metod prowadzenia projektów, używania sprawdzonych wyrobów, współpracy z dostawcami i podwykonawcami wybranymi w drodze starannej selekcji oraz praca z wyspecjalizowanym zespołem do realizacji zadań w środowisku wieloprojektowym, pozwala firmie kompleksowo wykonywać inwestycje. Fundamenty ekspansji Trasko Invest w kraju oraz poza granicami to również niebagatelny potencjał organizacyjny i technologiczny, wieloletnie doświadczenie oraz stabilna kondycja ekonomiczna firmy. Tego rodzaju atuty są nader wymownym argumentem w trakcie wszelkich negocjacji z przyszłymi klientami i kontrahentami. Spółka Trasko Invest za misję przyjmuje usatysfakcjonowanie klienta poprzez kompleksowość oferowanych usług budowlanych spełniających najsurowsze oczekiwania w zakresie jakości, terminowości i zdolności do absorbowania nowych technologii.

Kompleksowe realizacje obiektów budowlanych
Trasko Invest specjalizuje się w realizacji w systemie generalnego wykonawstwa dużych, zaawansowanych technologicznie inwestycji w segmentach budownictwa ogólnego, przemysłowego i inżynieryjnego – między innymi obiekty wielkoprzemysłowe, takie jak hale produkcyjne, magazynowe, centra handlowe i logistyczne, obiekty mieszkaniowe czy projekty z zakresu branży OZE. Historia działalności Trasko Invest to systematyczne umacnianie pozycji w branży poprzez realizację wszystkich etapów inwestycji budowlanych obejmujących koncepcję, projekt budowlany oraz wykonawczy, fazę realizacji, oddanie gotowej inwestycji „pod klucz” oraz skuteczny serwis gwarancyjny i pogwarancyjny.

Dbałość o środowisko – zrównoważony rozwój
Wszechstronność usług budowlanych oferowanych przez Trasko Invest zdeterminowana jest takimi wartościami jak terminowość, wysoka jakość realizacji czy otwartość na nowe technologie z poszanowaniem zasad zrównoważonego rozwoju. Firma proaktywnie zarządza projektami, stale poprawia prosperowanie łańcucha dostaw oraz niezmiennie unowocześnia, upraszcza procesy budowy i wsparcia inwestycji. Trasko Invest podczas realizacji przedsięwzięć proponuje proekologiczne i zrównoważone rozwiązania, bowiem to branża budowlana ma odegrać jedną z kluczowych ról w osiąganiu neutralności klimatycznej. Celem rozwoju firmy jest między innymi poszukiwanie nowych efektywnych technologii, o większym zaawansowaniu technologicznym a przy tym energooszczędnych.

Kierunki ekspansji
Wieloletnia strategia dywersyfikacji sektorowej oraz geograficznej przynosi efekty - firma posiada w portfelu zamówień różnorodne inwestycje zarówno na rodzinnym rynku jak i w krajach europejskich. Rozwój segmentowy zaowocował rozpoczęciem produkcji konstrukcji stalowych, ślusarki aluminiowej oraz prefabrykatów żelbetowych. Trasko Invest wiele materiałów budowlanych wytwarza w swoich fabrykach, stawiając przede wszystkim na wysoką jakość oraz dostępność, co jest kluczowe przy realizacji założonych celów. Firma planuje rozszerzenie produkcji o nowe sektory, tak aby większość kontraktów realizować własnymi siłami. Główne kierunki ekspansji to kraje Europy wschodniej, m.in. Rosja, Białoruś, Ukraina czy Łotwa. Przedstawicielstwo Trasko Invest w Rosji może poszczycić się ponad 20-letnim stażem realizacji usług w ramach generalnego wykonawstwa, a oddział firmy na Białorusi od ponad 10 lat nieustannie rozwija się i umacnia pozycję na tamtejszym rynku sektora budowlanego.

Zaufanie inwestorów
Trasko Invest gwarantuje pełną kontrolę przebiegu procesu inwestycyjnego, krótkie terminy realizacji oraz wysoką jakość wykonania, co zostało docenione przez wielu inwestorów polskich i zagranicznych. Firma realizuje nowe zlecenia, będące dowodem zaufania ze strony klientów, którzy wracają podpisując nowe kontrakty w ramach kontynuowania współpracy. Warto to podkreślić, ponieważ jest to dowód zadowolenia inwestorów, a według kadry zarządzającej dla Trasko Invest nie ma lepszej formy uznania fachowości firmy niż zlecenia jej kolejnych prac. Firmie zaufali między innymi tacy partnerzy, jak 7 R Logistic, Panattoni Europe, Toruńskie Zakłady Materiałów Opatrunkowych, Plastica, Italmetal, DHL, Decathlon, Waimea Holding czy MMP Neupack Polska.

Najwyższa jakość
Celem polityki jakości Trasko Invest jest zaoferowanie klientom usług o najwyższej jakości, znacznie wykraczających poza wąsko rozumianą „należytą realizację inwestycji”. Wieloletnie doświadczenie, innowacyjne podejście do projektów, stabilna kondycja firmy oraz wykwalifikowana kadra specjalistów są kluczowymi składowymi realizacji zamówień na najwyższym poziomie oraz utrzymania stabilnej pozycji Trasko Invest w czołówce polskich firm w branży.

Nagrody, wyróżnienia i działalność prospołeczna
Taka solidna praca przekłada się na wiele efektów, również tych związanych z uznaniem wyrażonym przez różnorakie gremia eksperckie. Nic więc dziwnego, iż katalog nagród jest bardzo obszerny i znajduje się w nim wiele wyróżnień i certyfikatów. Dla przykładu można wymienić: Lider Wzrostu 2021, Diament Polskiego Budownictwa 2021, Budowlana Firma Roku 2021, Dobra Firma 2021 czy Orzeł Tygodnika Wprost 2020. Natomiast wśród prestiżowych certyfikatów znalazły się: European Quality Certificate 2021, Certyfikat Rzetelności 2020, Polish Exclusive 2020, Orzeł Jakości 2019. Zainteresowanym poznaniem wszystkich osiągnięć polecamy przejrzenie strony internetowej: http://www.trasko.pl/pl/nagrody-i-wyroznienia,81. Bycie docenianym to jedna strona medalu, ponieważ istotnym punktem w działalności Trasko Invest jest również chęć niesienia wsparcia potrzebującym. Firma od lat współpracuje z lokalnymi władzami i angażuje się szereg projektów społecznych ważnych z punktu widzenia wszystkich mieszkańców. Wśród takich działań należy wymienić: przebudowę placówek oświatowych, sal gimnastycznych, budowę kortów tenisowych dla lokalnej społeczności, sponsorowanie wielu akcji społecznych, wspieranie organizacji pożytku publicznego czy sponsorowanie lokalnych klubów sportowych. Kadra zarządzająca spółki podjęła także decyzję o byciu fundatorem fundacji „Pamięć”. 

fb button

grab my essay banner

logo jooble