magazine top

Jesteś właścicielem drogiego roweru, motocykla czy ukochanego skutera? Często zostawiasz swój pojazd na ulicy lub w ogólnodostępnych miejscach? Nie musisz się już obawiać kradzieży – o Twój spokój zadba lokalizator GPS marki Monimoto.

Monimoto MM6 to świetny sposób na poprawę bezpieczeństwa Twojego pojazdu.  Wyposażony jest w moduł GSM, GPS, Bluetooth i inne inteligentne technologie, zamknięte w kompaktowej obudowie, która mieści się w dłoni. MM6 to samodzielne urządzenie, zasilane  dwoma bateriami o żywotności do 12 miesięcy, zatem nie  korzysta z zasilania motocykla. Monimoto sterowane jest za pomocą aplikacji mobilnej. Automatycznie uzbraja się  i rozbraja dzięki czemu nigdy nie musisz pamiętać o jego aktywowaniu lub dezaktywowaniu.

Jak to działa?

Monimoto oferowane jest w zestawie z kartą SIM, która obejmuje Amerykę Północną i Europę. Karta współpracuje z co najmniej dwoma operatorami GSM w każdym z krajów, wybierając najsilniejszy sygnał w danym obszarze. Samodzielna początkowa konfiguracja w kreatorze aplikacji dostępnej na platformę iOS lub Android* zajmuje około 5 minut. ​Gdy Monimoto wykryje ruch, będąc w trybie uzbrojenia, próbuje namierzyć sparowany klucz. Jeśli go znajdzie, zakłada że osoba w pobliżu ​​jest właścicielem pojazdu i rozbroi się. Jeśli nie znajdzie go, to przechodzi w tryb alarmowy. W trybie alarmowym Monimoto najpierw dzwoni na numer właściciela, a następnie wysyła do aplikacji powiadomienie o dokładnej lokalizacji z GPS lub przybliżonej pozycji GSM za pomocą funkcji CellLocate. Dzięki danym wysyłanym do aplikacji można zobaczyć wszystkie poprzednie lokalizacje w dzienniku zdarzeń. Lokalizacja GPS jest aktualizowana co 5 minut, gdy pojazd z zainstalowanym urządzeniem Monimoto jest w ruchu, lub co minutę, jeśli zdefiniowany jest tryb częstego śledzenia.

Monimoto posiada klasę szczelności IP 65 i jest przeznaczone do umieszczenia wewnątrz pojazdu.

Monimoto MM6 – 199Euro + 3euro/miesiąc

Monimoto MM5 – 169Euro + 3euro/miesiąc

Więcej informacji na stronie autoryzowanego importera i dystrybutora, firmy KONTEL, https://www.kontel.pl/monimoto.html

fb button

grab my essay banner

logo jooble