magazine top

Miejscowość Zator położona w województwie małopolskim jest obecnie znana w całym kraju. To właśnie tam działają dwa największe w Polsce parki rozrywki, czyli Zatorland oraz Energylandia, które co roku przyciągają tysiące odwiedzających. Specjalnie z myślą o nich w Zatorze i okolicach powstała szeroka gama obiektów noclegowych. Gdzie przenocować w Zatorze?

Zator odwiedzany jest przede wszystkim przez osoby chcące przeżyć niesamowitą przygodę w działających tam parkach rozrywki. Oferują one mnóstwo dobrej zabawy dla młodszych i starszych. To jednak jeszcze nie wszystko, ponieważ Zator przyciąga także amatorów wędkarstwa – jest nazywany Stolicą Doliny Karpia. Miejscowość ta położona jest również blisko Wadowic.

Hotele w Zatorze – lokalizacja

Zator oferuje odwiedzającym szeroką gamę ofert noclegowych. Są to głównie hotele Zator zapewnia w nich wysoką jakość wypoczynku, ale do dyspozycji są także inne oferty noclegowe, w tym między innymi pensjonaty, domki letniskowe, apartamenty na wynajem. Obiekty noclegowe zlokalizowane są zarówno w centrum miasta, jak również na jego obrzeżach. Biorąc jednak pod uwagę fakt, że Zator nie jest dużą miejscowością, dojazd do celu najczęściej nie jest żadnym problemem.

Noclegi w Zatorze – ceny

Za przenocowanie w miejscowości Zator wcale nie trzeba płacić bardzo dużo. Ceny plasują się na znacznie niższym poziomie niż w stolicy województwa, dlatego często polecane są jako tani hotel pod Krakowem, w którym będzie można miło spędzić swój czas. Jedna doba pobytu dla dwóch osób to najczęściej około 150-250 złotych, przy czym dostępne są także oferty w pokojach wieloosobowych dla większych grup gości, w których ceny rozpoczynają się już od 22 złotych za dobę dla jednej osoby. Dokładne opłaty za noclegi w Zatorze można sprawdzić już teraz na ich stronach internetowych, a także za pośrednictwem serwisów rezerwacyjnych.

Zator – komfortowy nocleg

Specjalnie z myślą o gościach obiekty noclegowe w miejscowości Zator oferują szeroką gamę udogodnień. To zatem udana propozycja także dla tych osób, które poszukują wysokiego poziomu komfortu oraz dopasowania do swoich indywidualnych potrzeb. W hotelach oraz w innych obiektach noclegowych w Zatorze można korzystać z następujących udogodnień: wyżywienie – śniadania, obiady, kolacje, obiadokolacje, basen, siłownia, zaplecze Spa & Wellness, udogodnienia dla dzieci, w tym place zabaw, pokoje zabaw, specjalne menu w restauracji, łóżeczka. Z dostępnymi ofertami i ich cenami można zapoznać się online. Życzymy udanego pobytu w Zatorze!

fb button

grab my essay banner

logo jooble