magazine top

ProMaTap to wyjątkowe i prestiżowe spotkanie branż mebli tapicerowanych, materaców oraz automotive z firmami dostarczającymi technologię, maszyny, urządzenia, wzornictwo, materiały i akcesoria oraz oprogramowanie komputerowe do projektowania i produkcji. Odbędzie się w dniach 14-16 października na terenie EXPO Łódź, pod hasłem "Jak projektować, jak wytwarzać, jak sprzedawać”. Będzie na nim oczywiście obecny Allcomp, jako jedyny polski producent urządzeń do automatycznego, wielowarstwowego rozkroju tkanin i niekwestionowany numer 1 w Polsce z ponad 40% udziału w rynku.

                ProMaTap - jedno z najważniejszych wydarzeń w polskiej branży meblarskiej - ma charakter konferencji wystawienniczo-seminaryjnej, którą od tradycyjnych targów odróżnia ekskluzywna forma spotkania wystawców i gości. Allcomp zaprezentuje swoje rozwiązania dla branży meblowej, odzieżowej, bieliźniarskiej oraz automotive, zarówno z zakresu software’u – oprogramowania do przygotowania produkcji OptiTex, jak i hardware’u: ploterów i digitizerów, maszyn firmy UNICUT do cięcia materiałów, uzupełniających się i tworzących zintegrowany system.

- „Miło mi Państwa poinformować, że jak co roku będę obecny wraz ze swoim zespołem na wydarzeniu ProMaTap. Nie ukrywam, że najcenniejszym dla mnie doświadczeniem jest osobiście usłyszeć głos Klienta i wymienić się informacjami branżowymi. Dzięki takim spotkaniom w naszych rozwiązaniach są uwzględnione potrzeby Klientów, co przekłada się na stale wzrastające zainteresowanie naszą ofertą. Napędza to nas do tworzenia nowych rozwiązań i rozwoju aktualnych, by sprostać potrzebom technologicznym na krojowni. Naszym bestsellerem w ofercie jest Unicut PRIME.5, który w rankingach prędkości i jakości wyciętego wielowarstwowego nakładu osiąga najlepsze wyniki na rynku. W tym roku, debiutantem jest Unicut.PRIME.1, wprowadziliśmy nową technologię do krojenia jednej warstwy, która już przynosi realny zwrot z inwestycji w krojownię. ProMaTap jest najbliższą okazją do porozmawiania o Państwa krojowni. Po raz kolejny mam przyjemność być prelegentem i tym razem wprowadzę Państwa w świat eROI. Brzmi tajemniczo? Wszystko stanie się jasne podczas moich wystąpień. Zapraszam serdecznie." -  mówi ANDRZEJ
ZAJĄC, prezes zarządu Allcomp Sp. z o.o.  

                Podczas ProMaTap 2020, oprócz wystaw uznanych dostawców, odbędą się również specjalistyczne seminaria i wykłady poświęcone różnym aspektom projektowania, produkcji, technologii, organizacji i zarządzania a także sprzedażą i marketingiem. Program prezentacji Allcomp przedstawia się następująco:

środa, 14.10.202, 14.00 - 14.20

-,,Allcomp_Ekologia i Innowacje w cięciu kosztów produkcji tekstylnej.”

czwartek 15.10.2020, 14.00 - 14.20

- ,, Allcomp_Partnerstwo technologiczne i Rozwój potencjału produkcyjnego."

piątek 16.10.2020, 13.00 – 13.20

- ,, Allcomp_Ekologia i Innowacje w cięciu kosztów produkcji tekstylnej.”

Do zobaczenia na ProMaTap!

fb button

grab my essay banner

logo jooble

Popularne