magazine top

Klienci sklepów internetowych zwracają uwagę na jakość oferowanych produktów oraz szybkość realizacji danej usługi. E-handlowcy starają się więc wprowadzać wygodne rozwiązania, spełniające oczekiwania konsumentów. Jednym z nich jest moduł White Label

Definicja i sposób działania

Klienci e-sklepów często rezygnują z finalizacji transakcji w obrębie platformy e-sklepu, jeśli jest ona zbyt długa. Przedsiębiorcy nierzadko decydują się na integrację witryny z systemem on-site. Polega on na osadzeniu modułów płatności bezpośrednio na stronie e-sklepu, w panelu stanowiącym podsumowanie danego zamówienia. Po przejściu odpowiednich kroków w procesie zakupowym, klient zostaje przekierowany na stronę banku lub do formularza finalizacji transakcji. Pomija się zatem przejście do platformy operatora płatności, realizującego operację w tle. Właściciel e-sklepu może wybrać interfejs oraz kolejność udostępnianych form finalizacji transakcji. Klient zyskuje dzięki temu poczucie bezpieczeństwa. Nie opuszcza on bowiem witryny sklepu internetowego. White Label stanowi więc skuteczne narzędzie w walce z problemem porzuconych koszyków. W ramach modelu możliwe jest dodanie opcji „powrót do sklepu”. Rozwiązanie to pozwala na sprawne przejście do oferty dostępnej na stronie.

Korzyści

White Label w znaczący sposób wpływa na komfort zakupów online. Dzięki systemowi konsumenci mogą sprawnie poruszać się w obrębie jednej platformy. Proces przekierowania na witrynę operatora zostaje pominięty, nawet jeśli konsumenci wybiorą opcję finalizacji transakcji z użyciem karty płatniczej. White Label został stworzony z myślą o klientach ceniących proste i wygodne rozwiązania. System zapewnia przedsiębiorcom wzrost konwersji w obrębie witryny. Szybkość procesu zakupowego zwiększa szansę na to, iż użytkownicy skorzystają z oferty danego sklepu. E-przedsiębiorca może również modyfikować interfejs modelu płatności.

White Label to system zapewniający kompatybilność w obrębie poszczególnych elementów witryny. Warto zatem wejść na stronę https://bluemedia.pl/oferta/platnosci/platnosci-online i wdrożyć moduł do swojego sklepu internetowego.

 

fb button

grab my essay banner

logo jooble