magazine top

W 2020 roku globalne łańcuchy dostaw przeszły ogromne testy warunków skrajnych i na razie wygląda na to, że trend ten się utrzyma. Aby pomóc naszym klientom w stawieniu czoła wyzwaniom spowodowanym przez szeroko rozpowszechnione zakłócenia podaży, wahania na rynkach, zmieniające się globalne wzorce handlowe i oczekiwania klientów, mój zespół ciężko pracował nad wprowadzeniem najnowszych aktualizacji w rozwiązaniu Oracle Fusion Cloud Supply Chain & Manufacturing (Oracle Cloud SCM).

Najnowsze rozwiązania do planowania i zarządzania w ramach Oracle Cloud SCM umożliwią klientom budowę bardziej odpornych łańcuchów dostaw, które mogą być siłą napędową przedsiębiorstwa. Pomagają one firmom zwiększyć wydajność działania całego przedsiębiorstwa, uzyskać lepsze prognozy podaży i popytu w całej sieci oraz zapewnić klientom lepszą obsługę.

  • Replenishment Planning (planowanie uzupełniania zapasów): W tym roku wiele przedsiębiorstw miało do czynienia z ogromnymi wahaniami popytu. Aby pomóc im sobie z nimi radzić i zachować odpowiedni poziom zapasów przez cały czas, rozwiązanie Replenishment Planning pozwala przedsiębiorstwom z wielu branż przewidywać konsumpcję oraz planować i przeprowadzać uzupełnianie zapasów w sposób wydajny i łatwy w zarządzaniu. Replenishment Planning to nowa funkcja w rozwiązaniu Oracle Demand Management, która jest wysoce zautomatyzowana i może być dostosowana do indywidualnych potrzeb klienta.
  • Backlog Management (zarządzanie zaległościami): Zmiany, z jakimi wszyscy mieliśmy do czynienia w tym roku, zmusiły nas do ponownego przemyślenia wielu ugruntowanych procesów. Aby pomóc klientom ponownie przemyśleć tradycyjne podejście do zarządzania zaległości oparte na kolejności składania zamówień (first-come, first-served), nasze nowe funkcje zarządzania zaległościami umożliwiają przedsiębiorstwom nadawanie zaległościom priorytetów, tak aby mogły zrealizować najważniejsze zamówienia w pierwszej kolejności. Backlog Management to nowa funkcja w rozwiązaniu Oracle Supply Chain Planning
  • Depot Repair (naprawa w centrum napraw): Utrzymanie wysokiego poziomu obsługi klienta w czasach ogromnych zmian może być niezwykle trudne. Aby pomóc klientom stawić czoła temu wyzwaniu, dodaliśmy do rozwiązania Oracle Field Service dedykowane rozwiązanie do zarządzania całym przepływem pracy w działach naprawy. Dzięki Depot Repair przedsiębiorstwa mogą szybko i łatwo naprawiać i odsyłać zasoby swoich klientów, raportować przeprowadzone prace oraz odpowiednio rozliczać klientów z wykonanych usług.
  • Project-Driven Supply Chain (łańcuch dostaw oparty na projektach): W tym roku zmienił się kontekst działania prawie każdego przedsiębiorstwa. Aby pomóc firmom z branży produkcyjnej i branż zasobochłonnych dopasowywać swoją strategię w zakresie łańcucha dostaw do zmieniającej się sytuacji gospodarczej, wprowadziliśmy Project-Driven Supply Chain. To kompleksowe rozwiązanie dostępne w Oracle Cloud ERP i Oracle Fusion Cloud Enterprise Resource Planning (Oracle Cloud ERP) pozwala klientom rejestrować, fakturować i kapitalizować koszty materiałów, produkcji i serwisu związane z projektem w ramach jednego zintegrowanego rozwiązania.
  • Channel Revenue Management (zarządzanie przychodami od partnerów handlowych): Zmieniające się wzorce w zakresie popytu i konsumpcji jeszcze bardziej utrudniły zarządzanie przychodami od partnerów handlowych. Aby pomóc klientom radzić sobie z tymi wyzwaniami i skutecznie zarządzać swoimi programami handlowymi, rozwiązanie Channel Revenue Management automatyzuje przetwarzanie i rozliczenia w chmurze. Pozwoli to klientom usprawnić procesy biznesowe, a jednocześnie pomoże im zwiększyć przychody, zyski i udział w rynku. Channel Revenue Management to nowe rozwiązanie w ramach Oracle Cloud SCM.

Nowe aktualizacje Oracle Cloud SCM dostarczą kluczowych informacji potrzebnych do tworzenia wydajnych i odpornych sieci podaży. I niezależnie od tego, co przyniesie przyszłość, będziemy pomagać naszym klientom i partnerom w przekształcaniu ich łańcuchów dostaw w celu powrotu na ścieżkę wzrostu.

Rick Jewell, senior vice president, Applications Development, Oracle

Dowiedz się więcej

fb button

grab my essay banner

logo jooble