magazine top

Temat przewodni konferencji: „Siła etykiet w rozwiązaniach szytych na miarę Twoich potrzeb.”

Podczas VII edycji konferencji Label Innovations dostarczymy przede wszystkim praktyczną wiedzę, którą możesz zastosować w swojej firmie. Twój sukces to dla nas priorytet, a etykiety, które sprzedają Twój produkt to podwójny sukces!

Wiemy jak wiele wyzwań tego roku stanęło przed każdym z nas. Chcielibyśmy podzielić się naszym doświadczeniem i rozwiązaniami, które pozwolą na wyróżnienie Twojego produktu i marki wśród konkurencji. Dodatkowo wśród naszych prelegentów gościć będziemy wyjątkowych specjalistów z różnych dziedzin tak aby podać Ci gotowe rozwiązania dot. różnych aspektów opakowania, które mają wpływ na odbiór, rozpoznawalność, sukces, marketing Twojej firmy.

Do zobaczenia 28 września na Label Innovations!

Po każdej prezentacji możliwość zadawania pytań podczas panelu Q&A.  Tegoroczna edycja konferencji odbywa się ON-LINE. Link do rejestracji na naszej stronie www.labelinnovations.pl

PLAN KONFERENCJI: 

START KONFERENCJI 9:00-9:15

9:15- 9:45 „Cechy wartościowej etykiety. Istotne aspekty w kontekście merytoryki, technologii oraz strony wizualnej etykiet. „– Piotr Sznajderuk PS poligraf z pasją

9:45 – 10:15 Etykiety peel-off – otwórz się na wiele możliwości i z sukcesem zamknij sprzedaż.  – Kierownik Działu Handlowego w Etidruk Etykiety.pl Sp. z o.o. Renata Kuczyńska-Marczak

10:15-10:50 „Niepewny rynek, pewna ochrona, czyli jak zaplanować ochronę produktu by nie stracić.” – Arletta Miciukiewicz- Dutt JWP Rzecznicy Patentowi. 

Przerwa 10 min

11:00-11:30 "Nowoczesna kontrola jakości procesów pakowania." – Jakub Remiszewski S.M.ART Grzegorz Dziewanowski

11:30-12:00 „Rafcycle. Rozwiązania etykietowe w obiegu zamkniętym.” – Iza Antczak UPM Raflatac

Przerwa 5 min

12:05- 12:35 „Saszetki – Twój marketingowy posłannik do klienta. Czyli jak saszetki mogą stać się świetnym środkiem przekazu w celach marketingowych.” –Wojciech Suliga Simplex Sp. z o.o.

12:35-13:05 – „„Nowoczesne badania chemiczne materiałów zadrukowanych.” – Adam Fotek J.S. Hamilton Poland 

13:05 – 13:20 losowanie głównej nagrody od Etidruk Etykiety.pl wśród uczestników konferencji

Nie możesz doczekać się kolejnej edycji Label Innovations? My też! Dlatego już dziś zarezerwuj sobie miejsce na konferencji. Liczba miejsc jest ograniczona, dlatego zachęcamy do rejestracji na VII edycję konferencji Label Innovations na naszej stronie www.labelinnovations.pl!

 

Organizatorem konferencji Label Innovations jest drukarnia Etidruk Etykiety.pl przy wsparciu:

PODCAST NIEZBĘDNIK POLIGRAFA, OOH MAGAZINE, ŚWIAT POLIGRAFII PROFESSIONAL,

 JWP Rzecznicy Patentowi, PACKAGING POLSKA, BUSINESS.PL, KONICA MINOLTA, FOODFAKTY,

PS poligraf z pasją, ŚWIAT PRZEMYSŁU KOSMETYCZNEGO

fb button

grab my essay banner

logo jooble

Popularne