magazine top

W dzisiejszych czasach dogodna lokalizacja mieszkania jest ważnym czynnikiem w znacznym stopniu wpływającym na komfort życia. Jeśli mieszkamy w centrum stolicy, wszystko nagle staje się łatwiejsze: w pobliżu znajdują się centra handlowe, miejsca rozrywki, ruchliwe ulice oraz centra prestiżowych firm, w których można znaleźć satysfakcjonującą pracę. Jednym z takich osiedli jest Towarowa Towers.

Towarowa Towers, czyli luksus w sercu Warszawy

Czym jest inwestycja Asbud: Towarowa Towers? Odpowiedź jest prosta – jest to zespół budynków mieszkalnych o wysokim standardzie. Osiedle to będzie znajdować się, jak sama nazwa wskazuje, przy ulicy Towarowej (jest to ulica położona w dzielnicy Wola). Jednym z najważniejszych atutów osiedla Towarowa Towers jest bez wątpienia dogodna lokalizacja – tuż obok znajduje się budynek Business Centre, budynki biurowe Skyliner oraz osiedle XIX Dzielnica III. Ponadto, z Towarowej Towers można w prosty i wygodny sposób dostać się do innych dzielnic Warszawy, bowiem w pobliżu tego luksusowego osiedla znajdują się liczne przystanki (zarówno tramwajowe, jak i autobusowe), metro (stacja „Rondo Daszyńskiego”) oraz ścieżki rowerowe.

Towarowa Towers, czyli wygodne mieszkania

Oczywiście, nie tylko dogodna lokalizacja czyni z Towarowej Towers atrakcyjny wybór. Tym czynnikiem, który decyduje w głównej mierze o wyborze mieszkania, jest przecież jego standard. A ten w przypadku Towarowej Towers, jest bardzo wysoki.

W skład inwestycji wchodzą dwie 29-kondygnacyjne wieże liczące łącznie 607 apartamentów oraz trzy budynki apartamentowe. Oprócz apartamentów zaplanowano także: tereny zielone (dziedziniec wraz ze strefą relaksu), strefę lounge, klub fitness, recepcję oraz salę spotkań. Wszystko to sprawia, że Towarowa Towers to nie tylko domowy azyl, lecz także miejsce, w którym można prowadzić liczne aktywności.

Podsumowanie

Inwestycja Towarowa Towers to bez wątpienia świetny wybór dla wszystkich tych, którzy cenią sobie luksus, poczucie wyjątkowości oraz ciszę – pomimo, iż lokalizacja osiedla znajduje się w samym centrum stolicy Polski, ze względu na dogodne położenie Towarowa Towers jest w istocie zacisznym miejscem zapewniającym odpoczynek od wielkomiejskiego zgiełku.

fb button

grab my essay banner

logo jooble