magazine top

Paintball to aktywna gra, a nawet sport. Abyś czuł się komfortowo, potrzebny jest odpowiedni sprzęt. Chcesz grać w paintball, ale nie wiesz, jak się ubrać? Aby uzyskać dynamiczną rozrywkę, musisz wybrać wygodne ubrania, które nie będą utrudniać ruchu. Smokowanie i suknia wieczorowa zdecydowanie nie są tu odpowiednie ... Jednocześnie ubrania należy dobierać do celów praktycznych, biorąc pod uwagę warunki pogodowe i porę roku. Odzież do paintballa różni się od zwykłej odzieży pod względem wysokiej gęstości materiału i trwałości. Aby czuć się komfortowo w grze, aby zapewnić niezawodną ochronę, konieczne jest użycie pełnego zestawu amunicji. Wszelkiego rodzaju formy i akcesoria wiodących producentów można kupić po konkurencyjnych cenach. Katalog sklepu assassins-arms.com zawiera nie tylko mundury, ale także buty, rękawiczki, paski, czapki i wiele innych.

Jak ubrać się na paintball - ogólne wskazówki ?

- Jeśli boisz się piłek, ubieraj się warstwowo - latem możesz nosić koszulkę, a następnie gęsty golf;- pod wypożyczonymi spodniami lepiej nosić luźne dżinsy i odzież sportową;- nakrycie głowy powinno mieć odcienie kamuflażu: zielony, czarny, brązowy. Jeśli gracz ma jasny kapelusz na głowie, stanie się łatwym celem;- zimą świetną opcją jest użycie bielizny termicznej - funkcjonalnej bielizny, która zatrzymuje ciepło i usuwa wilgoć z powierzchni ciała;- buty powinny być wygodne - wysokie trampki, trampki, buty turystyczne, które zapewniają wsparcie kostki i dobrą przyczepność, są świetne do paintballa. Aby śnieg nie wpadał do butów, zimą musisz wybrać buty z wysokimi bokami.

Przestrzegając powyższych zaleceń, możesz w pełni cieszyć się przewagą nad konkurencją nawet na największym polu paintballowym w Polece jakim jest Arena Mocy.

Jak ubrać się na paintball - poszczególne cześci garderoby ?

Ubrania do paintballa

Oferta ubrań do paintballa obejmuje modele na różne pory roku. W sklepie assassins-arms.com znajdziemy lekkie i wygodne kurtki, bluzy, bluzy, koszulki i spodnie, które nie krępują ruchów. Do szycia zastosowano wytrzymałe, oddychające tkaniny wykonane z wysokiej jakości materiałów. Koszulki i szorty można nosić w ciepłym sezonie, ale należy pamiętać, że nie chronią one odsłoniętych obszarów przed piłkami do paintballa.

Buty - Buty są jednym z najważniejszych elementów sprzętu do paintballa. Głównym wymaganiem, jakie jej się przedstawia, jest komfort. Wiosną i latem gracze często wolą buty do biegania. Zimą zaleca się wybieranie wysokich butów z rowkowanymi antypoślizgowymi podeszwami. W przypadku butów i trampek można kupić skarpetki i wkładki, które zwiększają komfort butów, a także kolce na podeszwy.

Nakrycia głowy - Nakrycia głowy różnią się w zależności od sezonu i stylu wyposażenia zawodników. Posiadamy kominiarki z rozcięciami na oczy, uniwersalne szaliki na szyję, shemagi, bandany, czapki z daszkiem, czapki Panama i czapki z dzianiny w różnych kolorach. Oprócz nakrycia głowy stosuje się maski do paintballa.

Sprzęt do paintballa - Inne Sprzęt do paintballa obejmuje również opaski na rękę, moskitiery i rękawiczki. Opaski chronią nadgarstki. Bransoletki odstraszające komary są impregnowane specjalnym składem, który jest nietoksyczny dla ludzi, ale odpycha komary. Są niezastąpione podczas zabawy w wilgotnym powietrzu.

Rękawiczki - Gama ubrań do paintballa ma różne rękawiczki: zwykłe, bez palców (rękawice z jednym palcem), a także połączone, w których palce wskazujące i środkowe są otwarte. W tym drugim przypadku wygodniej jest wyczuć spust. Zewnętrzna strona ma warstwę ochronną, która zmniejsza ból związany z wkładaniem piłek do ręki. Wnętrze jest zwykle rowkowane, aby mocno trzymać broń do paintballa.

fb button

grab my essay banner

logo jooble