magazine top

Porcelanowy zestaw do herbaty to klasyka, chociaż wielu młodszym osobom może kojarzyć się ze staroświeckim nakryciem stołu a nawet wręcz z muzeum. Inni przypomną sobie herbatki u babci lub cioci z nieśmiertelnymi, malowanymi w kwiatki filiżankami.

Klasyczny nie znaczy staroświecki. Klasyka w dobrym wydaniu jest zawsze elegancka i na czasie, a serwowanie herbaty w kubkach czy ognioodpornych szklankach nie powinno mieć miejsca na proszonym obiedzie. Tego typu zestaw do herbaty to doskonały pomysł na prezent i to nie tylko dla młodożeńców. Przyda się wszystkim urządzającym właśnie swoje mieszkanie. Porcelanowy zestaw do herbaty z firmowym logotypem to z kolei doskonały gadźet reklamowy dla najważniejszych klientów czy kontrahentów firmy. Można go podarować, można też częstować biznesowych gości herbatą, co z pewnością podniesie prestiż firmy.

Gdzie można kupić klasyczny zestaw do herbaty?

Hipermarket czy sieciowy sklep z wyposażeniem dla domu nie jest najlepszym pomysłem. Zarówno jakość jak i wzornictwo może w tym wypadku pozostawiać wiele do życzenia. Również takis serwis wyprodukowany w tysiącach czy dziesiątkach tysięcy sztuk nie jest czymś oryginalnym. Ceramikatulowice.pl to prawdziwa manufaktura z tradycjami. Na przełomie XIX i XX wieku zawojowała rynek amerykański stając się jednym z największych producentów artystycznie wykonanej porcelany. Obecnie ceramikatulowice.pl kontynuuje najlepsze tradycje produkując od 1991 roku pełną gamę zastawy stołowej: serwisy obiadowe, kawowe, do herbaty, a także szkło użytkowe -szklanki i kieliszki. Oprócz tego ceramikatulowice.pl wystartowała również z oferta opakowań na żywność. Oprócz znakomitej jakości wyroby tej manufaktury cechuje interesujący design i krótkie, limitowane serie.

Jak ozdabia się porcelanowy zestaw do herbaty?

Przy zdobieniu porcelany używa się różnych technik. Najtrudniejszą i najdroższą jest malowanie ręczne. Oprócz tego stosuje się inne techniki malowanie, a także naklejanie specjalnych kalkomanii. Jednak najważniejsza jest jakość samej porcelany. Ceramikatulowice.pl do najbardziej reprezentacyjnych serwisów używa specjalne porcelany New Bone China. Ma cieńsze ścianki niż zwykły i piękną, lekko kremową barwę. Jest też trwała i bardziej wytrzymała na uszkodzenia mechaniczne. Porcelana wysokiej jakości w połączeniu z estetycznym designem i doskonałym wykonaniem daje doskonały efekt, niezależnie od tego, czy nawiązuje do tradycyjnych wzorów, czy jest nowoczesna a nawet awangardowa.

fb button

grab my essay banner

logo jooble

Popularne