magazine top

Urządzanie magazynu – bez względu na jego wielkość i przeznaczenie – zawsze należy zacząć od skompletowania regałów. Bez tych elementów nie ma mowy o utrzymaniu porządku w magazynie. Regały z jednej strony muszą zapewniać bezpieczeństwo składowanym na nich towarom, a z drugiej umożliwiać łatwy i szybki dostęp do tego, co znajduje się na ich półkach. Jeśli właśnie szukasz lokalnego dostawcy regałów magazynowych w Gdańsku, to skorzystaj z naszej rekomendacji i sprawdź ofertę firmy LTM.

Regały do każdego magazynu

Wybierając producenta regałów magazynowych w Gdańsku powinieneś wybrać tego, który ma jak najszerszą ofertę. Dzięki temu bez problemu dopasujesz regały do swojego magazynu pod względem wymiarów, przeznaczenia oraz sposobu obsługi, maksymalnie wykorzystując dostępną przestrzeń i gwarantując sobie pełną funkcjonalność magazynu.

W ofercie firmy LTM znajdziesz wszystkie najpopularniejsze oraz specjalistyczne regały magazynowe, w tym:

  • Regały paletowe – to uniwersalny wybór, który sprawdzi się w większości magazynów. Regały mają wysokość od 1,8 do 15 metrów i oferują nośność do 30 000 kilogramów na pole.
  • Regały wysokiego składowania – wykorzystywane w magazynach o znacznej kubaturze, umożliwiające pełne zagospodarowanie dostępnej przestrzeni. Mają wysokość do 15 metrów i dopuszczalne obciążenie do 30 000 kilogramów na pole.
  • Regały półkowe – proste i popularne konstrukcje, najczęściej stosowane na zapleczach firmowych, w sklepach etc. Są dostępne do wysokości 7 metrów. Maksymalne obciążenie wynosi do 3500 kilogramów na pole.
  • Regały przepływowe – bardzo dobrze sprawdzają się w magazynach zarządzanych zgodnie z systemem FIFO oraz LIFO. Stosuje się je zawsze wtedy, gdy priorytetem jest zapewnienie szybkiego przepływu towarów wewnątrz magazynu. Dostępne są regały o wysokości do 18 metrów, których obciążenie LTM dostosowuje do oczekiwań klienta.
  • Regały wjezdne – można je stosować zarówno w systemie LIFO, jak i FIFO. Są zalecane w magazynach, w których priorytet ma ograniczenie dróg transportowych przepływu towarów. Takie regały występują w wariantach wysokości do 18 metrów. Tutaj także obciążenie dobiera się pod kątem potrzeb zamawiającego.
  • Regały wspornikowe – są przeznaczone do składowania na nich towarów dłużycowych o znacznej masie własnej. Regały te mogą mieć wysokość do 8 metrów, z indywidualnie dobranym obciążeniem.

Najwyższa jakość wykonania

Od regałów magazynowych trzeba wymagać trzech rzeczy. Po pierwsze: odpowiedniej pojemności. Po drugie: funkcjonalności. Wreszcie po trzecie: wytrzymałości, stabilności i trwałości. Wszystkie te kryteria spełniają regały firmy LTM.

Producent przykłada dużą wagę do jakości wykonania regałów. Potwierdzeniem tego są certyfikaty zgodności z normami FEM oraz EN 15512. Warto wspomnieć, że każdy regał może być pomalowany farbą z atestem Polskiego Związku Higieny, co umożliwia składowanie produktów żywnościowych.

Ważną zaletą regałów LTM jest też ich modułowość. Umożliwia to dokładne dostosowanie regałów do konkretnego magazynu, łatwy montaż, demontaż oraz rozbudowę regałów o kolejne segmenty w przyszłości, wraz z rosnącymi lub zmieniającymi się potrzebami firmy.

W LTM kupisz także używane regały magazynowe

LTM ma w swojej ofercie nie tylko nowe i wykonywane na indywidualne zamówienie regały, ale także konstrukcje z drugiej ręki – w bardzo dobrym stanie technicznym, dokładnie sprawdzone przez specjalistów pod kątem m.in. nośności. To atrakcyjna opcja dla firm, które szukają rozsądnych oszczędności na etapie wyposażania magazynu.

Jak zamówić regały magazynowe w Gdańsku?

Na dobry początek wejdź na stronę internetową firmy LTM, która oferuje regały magazynowe w największych miastach w Polsce, w tym także w Gdańsku i całym Trójmieście - https://www.ltm-regaly.pl/regaly-magazynowe/gdansk/. Możesz wysłać zapytanie przez wygodny formularz kontaktowy i poczekać na wstępną ofertę lub po prostu skontaktować się z producentem telefoniczne czy mailowo.

Z pełną ofertą regałów magazynowych LTM oraz z przykładowymi realizacji tej renomowanej firmy możesz się zapoznać na stronie internetowej.

fb button

grab my essay banner

logo jooble