magazine top

Atmosfera w miejscu pracy ma istotne znaczenie, gdyż przekłada się na efektywność zadań wykonywanych przez podwładnych. Co zrobić, aby dobry nastrój nie opuszczał pracowników? Sposobem na to są paczki świąteczne, które wręczone na Boże Narodzenie, czy Wielkanoc, wywołają szeroki uśmiech na ich twarzach, ale także sprawią, że każdy z nich poczuje się doceniony przez pracodawcę.

Korzyści płynące z wręczania paczek świątecznych dla pracowników

Coraz więcej pracodawców zaczyna zmieniać podejście do biznesowych upominków. Często były one traktowane jako dodatkowy koszt i niepotrzebne zamieszanie. Czasy na szczęście się zmieniają, a szefowie coraz częściej zdają sobie sprawę z tego, że świąteczne upominki to inwestycja oraz sposób na budowanie pozytywnego wizerunku firmy. 

Co roku firmy decydują się na wybór prezentów dla swoich pracowników i klientów. Okazji ku temu może być wiele, upominki nie muszą być wręczane jedynie na święta, ale także z powodu awansu, odejścia na emeryturę, czy też urodzin kolegi z pracy. 

Dlaczego warto dawać firmowe prezenty? Ciężko znaleźć osobę, która nie lubi być obdarowywana podarunkami. To nie tylko miły gest, który sprawia radość, ale to także wyraz wdzięczności, szacunku, czy sympatii. Prezenty wręczane pracownikom “podnoszą ich morale”, zachęcają do pozostania w firmie oraz zacieśniają więzi pomiędzy zespołem, czy też zmniejszają dystans pomiędzy pracodawcą. Pracownicy, dostając świąteczne paczki, czują się docenieni i zauważeni. Chętniej przychodzą do pracy oraz bardziej angażują się w obowiązki. Zazwyczaj sam moment wręczania świątecznych upominków jest bardzo przyjemną chwilą, która pozwala całemu zespołowi odpocząć od codziennej pracy.

paczki swiateczne dla pracownikow2

Paczki świąteczne dla pracowników - gdzie je kupić?

Kosze upominkowe dla pracowników to prezent idealny na każdą okazję i dla każdej osoby bez względu na wiek. Umieszczone w nich produkty są uniwersalne z i pewnością każdemu przypadną do gustu. Kto nie lubi popijać pysznej owocowej herbaty, albo aromatycznej kawy o poranku? Zestawy prezentowe to idealny podarunek dla prawdziwych smakoszy i łasuchów. Dlaczego? Bo znajdują się w nich wyborne słodkości - czekoladki, ciasteczka i praliny - do wyboru do koloru! 

Gustowne, pełne szyku i elegancji paczki świąteczne dla pracowników dostępne są w ofercie sklepu internetowego Schronisko Bukowina. Zostały one przygotowane z największą starannością, tak, aby cieszyć wzrok i kubki smakowe swoich potencjalnych odbiorców. 

Rozkosz w koszyku, czyli dlaczego warto powiedzieć “TAK” paczkom świątecznym dla pracowników

W koszach upominkowych przygotowanych przez Schronisko Bukowina mieszczą się produkty najwyższej jakości, takie, które będą smakowały wszystkim, nawet najbardziej wymagającym osobom. To artykuły spożywcze klasy premium, których nie można spotkać w zwykłym sklepie. Wyróżniają się najwyższą jakością oraz wybornym smakiem, ale co najważniejsze prostym składem. 

Schronisko Bukowina, komponując świąteczne zestawy prezentowe dla pracowników, skupiło się na zdrowych produktach, pozbawionych zbędnych konserwantów, polepszaczy i barwników. W paczkach świątecznych dla firm znaleźć można naturalne miody, konfitury i syropy owocowe, które smakują jak domowe przetwory. Oprócz tego w koszach upominkowych są również oryginalne włoskie słodycze, regionalne alkohole - nalewki, śliwowice, czy przepalanki. Znaleźć w nich można również wyśmienite produkty takie jak barszcz czerwony, czy zakwas na żurek, które idealnie sprawdzą się na świąteczny stół.

fb button

grab my essay banner

logo jooble