magazine top

Eagle Lasers podczas targów Blechexpo w Stuttgarcie, które odbędą się w dniach od 26 do 29 października po raz pierwszy zaprezentuje swój najnowszy system cięcia laserowego iNspire o mocy 30kW. Tą premierą marka po raz kolejny zaskakuje branżę cięcia laserowego, udowadniając, że fiber to technologia o nieograniczonych możliwościach.

Targi BlechExpo odbywają się co dwa lata i koncentrują się głównie na technologii obróbki blach. Podczas tego wydarzenia uczestnicy mają możliwość obejrzenia interesujących prezentacji technicznych, wziąć udział w forach wystawców oraz przyjrzeć się różnym innowacjom technologicznym poświęconym obróbce blachy i technologii laserowej.

Eagle Lasers będzie można spotkać na stoisku nr 5305 w hali 5 wraz z ich najnowszą i najmocniejszą obecnie wycinarką laserową iNspire 1530 F30.0. Możliwości 30kW maszyny będzie można zobaczyć podczas pokazów cięcia na żywo. Pokazy będą odbywać się przez cały czas trwania targów.

Na początku tego roku marka Eagle Lasers obchodziła 15-lecie istnienia. Dzięki partnerstwu z firmą IPG Photonics, liderem w zakresie dostarczania źródeł lasera fiber, Eagle Lasers jako pierwsi wprowadzili na rynek wydajne i wielokrotnie nagradzane wycinarki laserowe o mocy 6kW, 8kW, 10kW, 12kW, 20kW, a teraz także nowy system do cięcia laserowego o mocy 30kW.

Zalety laserów Eagle Lasers to zwiększony zysk i wydajność przy jednoczesnym zmniejszeniu zużycia energii i kosztów serwisu.

#iNspiretheworld #poweryourfuture

Spotkaj się z zespołem Eagle Lasers na targach BlechExpo na stoisku nr 5305 w hali 5 i poznaj nową maszynę iNspire 1530 o mocy 30kW.

www.eaglelasers.com

fb button

grab my essay banner

logo jooble