magazine top

W tym roku szczególny powód do świętowania będzie mieć cała branża TSL ze względu na jubileuszową dziesiątą  edycję  Międzynarodowych  Targów  Transportu  i  Logistyki  -  TransLogistica Poland.  Targi odbędą się w dniach 7-9 listopada 2023 w EXPO XXI Warszawa, gdzie w 4 halach targowych zgromadzi się ponad 390 wystawców oraz nawet 10 000 uczestników z kraju i zagranicy.

Targi stanowią obowiązkowy punkt programu dla nadawców i właścicieli ładunków, przedsiębiorstw produkcyjnych, sieci handlowych, importerów i eksporterów. Udział w wydarzeniu umożliwi zapoznanie się z najwyższej jakości usługami z zakresu krajowego i międzynarodowego transportu, spedycji oraz kompleksowej obsługi logistycznej towarów. Ta wyjątkowa na skalę Polski platforma biznesowa zintegruje wszystkich zawodowo związanych z branżą TSL, zapewniając możliwość nawiązania cennych kontaktów i wymiany wiedzy w jednym miejscu i czasie.

Konferencje, panele dyskusyjne oraz…..niespodzianki

Tegorocznej edycji targów towarzyszyć będzie ciekawy i rozbudowany program merytoryczny. Przez wszystkie trzy dni targów, 7-9 listopada w hali 3, będzie działała scena „Forum TransLogistica” na której będą odbywały się prelekcje, wystąpienia i panele dyskusyjne dotyczące najważniejszych zagadnień i najnowszych rozwiązań dla transportu, logistyki i spedycji.

We współpracy z redakcją czasopisma TSL Biznes, przygotowane będą także dwie konferencje Spotkania Transportowe” oraz „TSL Green Day”, które odbędą się 7 i 8 listopada na scenie w hali 4. Pierwsza z nich, przybliży słuchaczom tematykę najnowszych zmian z zakresu prawa transportowego oraz pokaże efektywne narzędzia optymalizacji kosztów w transporcie drogowym. Program drugiej konferencji, oparty w dużej mierze na praktycznych case studies, będzie skupiał się wokół „zielonych” zagadnień w logistyce i transporcie.

Trzeciego dnia w hali 4 będzie można uczestniczyć w praktycznych sesjach Q&A dotyczących zmian podatkowych i prawnych dla sektora TSL oraz wziąć udział w „Spotkaniu liderów branży transportowej”, konferencji organizowanej przez związek pracodawców Transport i Logistyka Polska. Cały harmonogram programu merytorycznego dostępny na  stronie.

Całość wydarzenie uzupełniona będzie atrakcjami i niespodziankami z okazji 10 jubileuszowej edycji targów.

Wydarzenie nie mogłoby się odbyć bez prestiżowego Plebiscytu Przyjazny Pracodawca TSL, jedynego konkursu   w Polsce,   poświęconego   pracodawcom   z branży   Transport   –   Spedycja   –   Logistyka oraz dostawcom produktów i usług dedykowanych tej branży. Plebiscyt współorganizowany jest przez portal pracujwlogistyce.pl.

7-9 listopada 2023, EXPO XXI Warszawa - targi TransLogistica Poland to pozycja obowiązkowa na liście wydarzeń branży TSL!

Rejestracja online możliwa do dnia 6 listopada 2023 poprzez  formularz rejestracyjny.

Więcej informacji na stronie: www.translogistica.pl

fb button

grab my essay banner

logo jooble

Popularne