magazine top

Zaopatrywanie podwładnych w wodę pitną jest jednym z najważniejszych obowiązków pracodawcy. Wymagają tego nie tylko przepisy, ale również przyzwoitość i szacunek dla drugiego człowieka. Oczywiście, potrzebne artykuły możemy kupować w supermarketach. Czy jednak jeżdżenie codziennie po kilka lub kilkanaście zgrzewek ma sens? Nie. Dlatego warto korzystać z usług hurtowni zajmujących się dystrybucją wody dla firm.

Dlaczego warto współpracować z hurtownią wody mineralnej?

Korzystanie z usług hurtowni ma jedną zasadniczą zaletę: możemy kupić większą ilość towaru za mniej pieniędzy. Ponadto, wiele zakładów oferuje dowóz zamówienia prosto pod drzwi klienta. Interesant oszczędza zatem nie tylko fundusze, ale również czas i energię, które może poświęcić na skupienie się nad innymi, ważniejszymi sprawami. Jest to zatem idealny sposób nie tylko na spełnienie norm prawnych i zadowolenie pracowników, ale również atrakcyjna opcja uproszczenia zarządzania przedsiębiorstwem. Sprawdź tutaj, gdzie znajdują się hurtownie wody mineralnej.

Jaką woda dla firm jest lepsza - z dystrybutora czy butelkowana?

Myśląc o wodzie dla firm, większość osób kojarzy to zagadnienie z dystrybutorami, które stoją w pomieszczeniach biurowych. Takie rozwiązanie ma jednak kilka wad. Po pierwsze, tego typu urządzenia często przeciekają. Po drugie, jeśli ktoś chce się napić, to musi wstać od swojego stanowiska pracy i często przejść kilka pomieszczeń, zanim dojdzie do dystrybutora. Przez to jest zmuszony przerwać pracę. Ponadto, każde urządzenie trzeba serwisować, a automaty z tym napojem nie są tutaj wyjątkiem.

Kupno wody butelkowanej przedstawia wiele korzyści. Każdy pracownik może wziąć ze sobą butelkę, która będzie stała przy jego stanowisku pracy. Ponadto, osoba częstująca się nią, może wybrać, czy woli odmianę niegazowaną, czy też z gazem. Pracodawca może ponadto kupować butelki o różnej pojemności - od tych 0,3 l do 1,5 l i więcej. Ma zatem możliwość dostosowywania zakupu do bieżących potrzeb. O ile większe można wręczać pracownikom, o tyle te najmniejsze świetnie się sprawdzą np. w poczekalniach. Zaopatrzyć się w nie możemy, korzystając ze strony internetowej: https://wodadlafirmy.pl/.

Jak wygląda dowóz towaru z hurtowni wody?

Oczywiście, z zakładu zajmującego się dystrybucją wody mineralnej towar jest przywożony w dużych ilościach. Butelki są zazwyczaj związane folią i umieszczone na drewnianych paletach, dzięki czemu można je przewozić np. za pomocą wózka widłowego do magazynu. Dowóz zamówienia można ustalić na praktycznie dowolny dzień lub godzinę. Wiele hurtowni oferuję dostawę towaru za darmo. Dystrybutorzy wody dla firm działają we wszystkich miastach wojewódzkich oraz w wielu miejscowościach rozsianych po całym terenie naszego kraju. Lokalizacja przedsiębiorstwa nie jest zatem czynnikiem utrudniającym korzystanie z opisanych wyżej udogodnień.

Korzystaj z usług wyspecjalizowanych hurtowni dystrybuujących wodę dla firmy!

Jak widać na podstawie powyższych przykładów, korzystanie z usług hurtowni wody mineralnej jest bardzo dobrym rozwiązaniem dla przedsiębiorstwa. Najważniejszymi korzyściami wynikającymi ze współpracy są:

  • mniejsze koszty zakupów,
  • dowóz towaru pod drzwi klienta,
  • możliwość dostosowania zamówienia do swoich potrzeb,
  • dostęp do różnorodnego asortyment,
  • łatwiejsze zaopatrywanie przedsiębiorstwa.

Powyższy artykuł pokazuje, jak powinien działać modelowy zakład zapewniający wodę dla firm. Warto się przekonać o tym, że wcielenie w życie wymienionych wyżej aspektów naprawdę przynosi bardzo duże korzyści dla klientów!

fb button

grab my essay banner

logo jooble