magazine top

Określenie  "podsłuch w telefonie" ma dwa znaczenia. Pierwsze oznacza kontrolowanie samego aparatu – nagrywanie lub odsłuchiwanie na żywo rozmów, podgląd SMS-ów, plików i historii odwiedzanych stron w internecie. Drugie to zastosowanie telefonu komórkowego jako urządzenia przekazującego bądź nagrywającego dźwięki z telefonu. Założenie podsłuchu w telefonie polega na instalacji specjalnego oprogramowania. Jest ono niewidoczne dla właściciela aparatu i nie wzbudza żadnych podejrzeń.

Podsłuch można zainstalować praktycznie w każdym stosunkowo nowym typie smartfona, zarówno działającym w systemie Android jak i IOS. Jedyną wadą oprogramowania jest to, że trzeba mieć w momencie instalacji nieograniczony dostęp do sprzętu. Należy również pamiętać, że przepisy polskiego prawa uważają podsłuch założony w telefonie bez wiedzy właściciela za nielegalny. Jedyny wyjątek stanowi instalacja szpiegowskiego oprogramowania w telefonie własnego dziecka.

Jak zainstalować podsłuch w telefonie?

Najlepszym wyborem będzie powierzenie instalacji specjalnego oprogramowania specjalistycznej firmie. Alfatronik.com.pl jest nie tylko dystrybutorem oprogramowania i innej aparatury szpiegowskiej ale również świadczy usługi w tym zakresie. Najlepiej dostarczyć fabrycznie nowy smartfon do alfatronik.com.pl i zamówić instalację najpopularniejszego programu – Spyphone Android Alfa. Ta aplikacja to znacznie więcej niż podsłuch w telefonie. Może kontrolować zarówno rozmowy jak i nagrywać dźwięki z najbliższego otoczenia, daje dostęp do listy kontaktów, SMS-ów, zdjęć i komunikatorów. Można też nagrywać otoczenie z kamery telefonu, a także monitorować lokalizację przy włączonym odbiorniku GPS. Oprogramowanie to posiada również inne funkcje, które fachowcy z alaftronik.com.pl skonfigurują zgodnie z potrzebami klienta. Alfatronik.com.pl pomoże także w odwrotnej sytuacji – jeśli ktoś podejrzewa, że ma zainstalowany podsłuch w telefonie może zwrócić się z prośbą o jego wykrycie  i usunięcie.Komu potrzebny jest podsłuch w telefonie?

Najczęściej podsłuch w telefonie wykorzystywany jest do kontroli dziecka. Najłatwiej wówczas monitorować jego aktywności poza szkołą czy na wakacjach. Za pomocą takiego urządzenia można też zadbać o bezpieczeństwo osoby starszej. Monitorowanie pracowników lub podsłuch we własnej firmie jest legalny tylko wtedy, gdy pracownicy zostają o tym poinformowani. Jeśli ktoś zechce wykorzystać podsłuch w telefonie w sprawie osobistej – na przykład do wykrycia zdrady małżeńskiej powinien przed konfiguracją urządzenia zasięgnąć rady adwokata.

fb button

grab my essay banner

logo jooble