magazine top

Wśród liderów rynku poligraficznego i logistycznego Emerson Polska Sp. z o.o. Sp.k. wyróżnia się podejściem, które łączy tradycję z innowacją.  Od 1992 roku firma ewoluowała od producenta specjalistycznych wydruków i dostawcy biurowych artykułów operacyjnych, do wszechstronnego partnera biznesowego.  Dziś, w duchu filozofii Offline 360, Emerson Polska prezentuje zdolność do pełnej realizacji złożonych projektów.

Drukarnia - fuzja tradycji z nowoczesnością

Od początku swojego istnienia drukarnia Emerson Polska była uosobieniem jakości i precyzji. Firma utrzymuje swoją wiodącą pozycję na rynku dzięki połączeniu bogatego doświadczenia z najnowszymi trendami w technologii druku. Odpowiadając na specyficzne potrzeby klientów, Emerson Polska stale inwestuje w zaawansowany park maszynowy i wykwalifikowany, doświadczony personel.

W ofercie znajduje się najszersze z możliwych spektrum technologii druku: począwszy od sitodruku, poprzez tampodruk i fleksodruk oraz druk offsetowy, na druku cyfrowym kończąc. Emerson Polska oferuje druk rolowy i arkuszowy. Szczególną uwagę firma przykłada do niestandardowych uszlachetnień, form oraz wykorzystania innowacyjnych surowców, które pozwalają na realizację indywidualnych zamówień: od zdrapki marketingowej, po materiały z personalizacją - zmiennymi danymi na każdym użytku w ramach jednego nakładu.

Najnowszą innowacją, którą wprowadza firma, są opakowania wysyłkowe wielokrotnego użytku pod nazwą Infinity Packs dla branży e-commerce i opakowania transportowe, które w przyszłości zastąpią w dużej mierze opakowania kartonowe, zazwyczaj wykorzystywane jednokrotnie.

Emerson Polska to więcej niż drukarnia - to partner, który rozwiązuje większość problemów z zakresu komunikacji i operacji biznesowej offline.

Zaopatrzenie biura

Równolegle Dział Zaopatrzenia Biurowego Emerson Polska oferuje pełen zakres produktów biurowych – od papierów ksero, etykiet adresowych i notesów, sprzedawanych pod marką własną „Rodzina Królewska”, po profesjonalne środki czystości pod marką własną Nexxt. Odpowiadając na indywidualne potrzeby klientów Emerson nieustannie wprowadza innowacje, takie jak „Zdrowy Paragon” – rolki papieru do urządzeń fiskalnych, wolne od szkodliwych substancji - czy plastikowe kubki wielokrotnego użytku, do napojów zimnych i gorących, wraz z serwisem ich mycia i dezynfekcji.

To pokazuje, że firma nie tylko dostarcza, ale także aktywnie wspiera swoich klientów w prowadzeniu odpowiedzialnego biznesu.

Agencja kreatywna i niestandardowe materiały promocyjne

Agencja Emerson Polska specjalizuje się w tworzeniu niestandardowych materiałów promocyjnych, które pozwalają klientom wyróżnić się na rynku. Wszystkie produkty są projektowane według indywidualnego zamówienia co sprawia, że każdy element jest unikalny. W ofercie znajdują się między innymi kalendarze adwentowe, czy paczki PR oraz ekologiczne gadżety dla dzieci, w tym kreatywne kartonowe kolorowanki 3D.

Do tworzenia materiałów promocyjnych projektanci wykorzystują różne surowce, takie jak papier, karton, tekturę, plexi, drewno, metal i wiele innych, w zależności od indywidualnych potrzeb Klienta. Te innowacyjne materiały drukowane, nie tylko przyciągają wzrok i zapadają w pamięć, ale są również przyjazne dla środowiska, co jest odpowiedzią na współczesne wymogi ekologiczne.

Magazyn kontraktowy i usługi fulfillment/packaging

Centrala Firmy, wraz z produkcją poligraficzną i dystrybucją, znajduje się w Piotrkowie Trybunalskim, zaś serce operacyjne działu Fulfilment/Packaging Emerson Polska znajduje się na Śląsku. Tam działa magazyn kontraktowy o pojemności 14 tys. miejsc paletowych, z pełnym zapleczem logistycznym i usługami fulfillment oraz packaging. To tam produkty są przechowywane, pakowane i wysyłane z zachowaniem najwyższych standardów jakościowych i terminowych. Zintegrowane usługi logistyczne, od magazynowania, konfekcjonowanie, po dystrybucję, umożliwiają klientom elastyczność i szybkość w dostarczaniu produktów końcowych na rynek. Współpraca z Emerson Polska oznacza nie tylko oszczędność czasu i zasobów, ale także pewność, że każdy aspekt logistyki zostanie wykonany z największą starannością.

Emerson Polska, rozwijając swoje usługi w modelu Offline 360, wyraźnie pokazuje, że kompleksowe podejście i umiejętność dostarczania wysokiej jakości usług „wszystko w jednym miejscu” są dzisiaj nie tylko wartością dodaną, ale przede wszystkim koniecznością. W dobie cyfryzacji i zmian rynkowych, solidny partner, który oferuje szeroki zakres usług offline, jest nieoceniony.

Podejście łączące drukarnię, zaopatrzenie biura, agencję reklamową i magazyn kontraktowy nie tylko gwarantuje wydajność, ale także otwiera drzwi do personalizacji i adaptacji - kluczowych czynników w budowaniu przewagi konkurencyjnej.

fb button

grab my essay banner

logo jooble

Popularne