magazine top

Transport międzynarodowy jest obecnie ogólnodostępny. Nawet dla prywatnych osób. Wystarczy skorzystać z usług kuriera międzynarodowego. Wiele firm znanych z naszego krajowego rynku zajmuje się transportem także za granicę. Warto więc zapoznać się z ofertą przesyłek międzynarodowych. Bardzo często osoby chcą nadać paczkę do Anglii. To bardzo popularna opcja, dlatego wiele firm kurierskich oferuje świetne ceny. Gdzie jest najkorzystniej? Te i inne przydatne informacje znajdziesz w naszym artykule.

Jak nadać przesyłkę do Anglii?

Do Anglii możemy nadawać przesyłkę jako osoba prywatna lub też jako firma. Nadawanie paczki międzynarodowej praktycznie nie różni się od zwykłych przesyłek kurierskich. Wystarczy wypełnić formularz na stronie internetowej z najpotrzebniejszymi danymi. Jednak z usług jakiej firmy kurierskiej skorzystać? Już sam wybór kuriera jest najbardziej opłacalny, jednak na którego postawić? Mamy do wyboru kilka opcji dostawy przesyłki kurierskiej do Anglii.

Ile kosztuje wysyłka przesyłki kurierskiej do Anglii?

Sama cena uzależniona jest od kilku czynników. Przede wszystkim chodzi o wagę i wymiary paczki. Znaczenie ma także forma jej zapakowania. Warto więc postawić na standardowe pakowanie. Trzeba także pamiętać o tym, co jest dozwolone w przesyłkach, a co nie. Oczywiście na cenę wpływ ma także to, którą ofertę wybierzemy. Ceny wahają się od kilkudziesięciu do kilkuset złotych.

Ile idzie przesyłka kurierska do Anglii?

Choć może się wydawać, że przesyłki międzynarodowe idą bardzo długo, to wcale tak nie jest. Już w ciągu kilku dni roboczych nasza paczka dotrze po wskazany adres w Anglii. Niektórzy kurierzy dostarczają przesyłki nawet w jeden dzień roboczy! Warto więc porównać oferty pod względem czasu dostawy oraz ceny. Być może za dopłatą kilku złotych zyskamy krótszy czas wysyłki!

Czy przesyłki kurierskie do Anglii są bezpieczne?

Paczki Polska Anglia są tak samo bezpieczne, jak krajowe. Jeśli jednak chcesz mieć całkowitą pewność, możesz wykupić dodatkowe ubezpieczenie. Każdy kurier ma je w swojej ofercie. Do pewnej kwoty jest ono darmowe, jednak powyżej trzeba za nie zapłacić. U niektórych kurierów darmowe ubezpieczenie wynosi nawet kilka tysięcy złotych, więc można nie martwić się o bezpieczeństwo naszej przesyłki.

Co może zawierać przesyłka do Anglii?

Zwykle do Anglii wysyłamy przesyłki dla naszych rodzin lub znajomych. Mogą się w nich znaleźć żywność, ubrania, upominki oraz na przykład dokumenty. Bardzo ważne jest, aby przed nadaniem przesyłki sprawdzić, czy dany kurier przewozi wszystkie te produkty. Jeśli któryś z nich znajduje się na liście produktów zakazanych, nie możemy umieścić go w paczce. To bardzo ważne aby w przesyłce umieszczać jedynie produkty, które są dozwolone!

Przesyłki do Anglii są naprawdę przystępne cenowo i docierają w bardzo krótkim czasie. Jeśli więc zastanawiałeś się, czy tani kurier międzynarodowy jest opłacalny – masz już odpowiedź!

fb button

grab my essay banner

logo jooble