magazine top

Jakie materiały higieniczne powinny znajdować się w biurze? Niezbędne jest oczywiście podstawowe wyposażenie łazienki w produkty takie jak papier toaletowy czy mydło w płynie. Podczas wciąż trwającego ryzyka zakażenia koronawirusem, nie można zapomnieć także o środkach do dezynfekcji rąk dostępnych zarówno dla pracowników, jak i klientów biura.

Jakie artykuły higieniczne pozwalają na bezpieczną pracę?

W normalnych warunkach w kwestii pracodawcy pozostaje zapewnienie podstawowych artykułów higienicznych, takich jak papier toaletowy, mydło, czy papierowe ręczniki do łazienki. Dziś jednak mało która firma działa w zupełnie normalny sposób, ponieważ wszystkie branże zmagają się z obostrzeniami związanymi z pandemią COVID-19. W takich warunkach ważne jest nie tylko podstawowe wyposażenie, niezbędne podczas codziennej pracy, ale także środki ochrony osobistej, takie jak płyny do dezynfekcji rąk.

Co można zrobić, aby zapewnić możliwie bezpieczną pracę w biurze?

  • Wentylacja pomieszczeń pozwoli na ciągły obieg świeżego powietrza, odprowadzenie zanieczyszczeń i przyjemne uczucie rześkości.
  • Stanowiska pracy powinny być oddzielone od siebie o 1,5 metra. Taka organizacja przestrzeni biurowej może wiązać się z przemeblowaniem, jednak jest konieczna dla bezpieczeństwa pracowników.
  • Wszystkie powierzchnie użytkowe, takie jak blaty biurek, oraz urządzenia, jak klawiatury komputerów, czy nawet kuchenne czajniki znajdujące się na zapleczu socjalnym, powinny być regularnie dezynfekowane. W ciągu dnia dotyka ich bardzo wiele osób, a na dłoniach często przenoszone są groźne wirusy i bakterie.

Preparaty do dezynfekcji rąk powinny być środkami, które spełniają wymogi WHO, czyli Światowej Organizacji Zdrowia. W ofercie marki Tork znaleźć można szeroki wybór tego rodzaju środków w opakowaniach o różnej pojemności. Niektóre z nich wyposażone są w pompkę, inne natomiast należy przelewać do przeznaczonych do tego dozowników, które znaleźć można pod adresem https://calde.pl/dozownik-do-mydla. Innym rozwiązaniem jest wybór stojaka z dozownikiem, który świetnie sprawdza się między innymi przy drzwiach wejściowych do lokalu otwartego dla klientów.

Niezbędne wyposażenie łazienki w biurze

Niezbędnym wyposażeniem higienicznym każdego biura są oczywiście artykuły, które na co dzień potrzebne są w łazience. Część z nich to materiały eksploatacyjne, których zapas należy stale uzupełniać – mowa między innymi o papierze toaletowym, mydle w płynie, papierowych ręcznikach, czy odświeżaczach powietrza. Inne niezbędne akcesoria, takie jak na przykład dozowniki do ręczników, papieru, mydła, czy odświeżaczy, wystarczy zakupić raz. Szeroki wybór tego rodzaju produktów marki Tork dostępny jest pod adresem https://calde.pl/dozowniki-tork.

W każdej łazience potrzebne są również takie artykuły jak szczotka toaletowa lub kosz na śmieci, do którego warto od razu zamówić zapas worków o odpowiednim rozmiarze. W tym pomieszczeniu zwykle chowa się także mop do podłogi lub szczotkę do zamiatania, niezbędne przy codziennych porządkach. Materiały higieniczne w sklepie calde.pl go artykuły potrzebne w różnych branżach, w tym także specjalistycznie preparaty czyszczące czy profesjonalny sprzęt sprzątający.

Artykuły higieniczne stają się poniekąd wizytówką firmy

Wiele firm stara się zaoszczędzić, wybierając najtańsze dostępne produkty higieniczne. Warto jednak pamiętać, że tak podstawowe wyposażenie biura często odbierane jest jako wizytówką firmy. Liczne marki ujawniają w ten sposób skłonność do przesadnych oszczędności. Zapewniając natomiast produkty higieniczne wysokiej jakości zarówno dla swoich pracowników, partnerów, jak i klientów, firma pokazuje się od dobrej strony, budując trwałe relacje biznesowe i pozytywną opinię o własnej marce.

Artykuły higieniczne Tork to rozsądny wybór do każdego biura. Materiały cechują się wysoką jakością i całkowitym bezpieczeństwem stosowania, a jednocześnie dostępne są za przystępną cenę. Szeroki wybór preparatów do higieny osobistej, dozowników, stojaków, koszy na śmieci, czy chemii do sprzątania, pozwala na wybranie wszystkich niezbędnych artykułów przy jednym zamówieniu, oszczędzając w ten sposób cenny czas przedsiębiorców.

fb button

grab my essay banner

logo jooble