magazine top

Zarówno klienci indywidualni, jak i agencje reklamowe coraz chętniej wybierają oferty drukarnii internetowych. Doceniają szybkość realizacji, duży wybór możliwości, łatwość składania ofert i przystępne ceny. Sprawdźmy, co w takich internetowych drukarniach można zamówić.

Ulotki

Mimo że coraz więcej firm inwestuje swoje budżety reklamowe w działania promocyjne w internecie, to ulotki dalej są świetnym narzędziem marketingowym. Ich druk można zlecić w profesjonalnej drukarnii internetowej Hex Druk. Ten doświadczony zespół specjalistów oferuje  druk ulotek w kilku rozmiarach - od A6 do A3. 

Za pośrednictwem Hex Druk klienci zamawiają również ulotki składane, ulotki DL i ulotki kwadratowe.

Wizytówki

Nie ma lepszego sposobu na nawiązanie kontaktu biznesowego niż przez wręczenie potencjalnemu partnerowi swojej wizytówki. Rozwiązanie to dalej cieszy się ogromną popularności wśród handlowców. Trudno się dziwić. 

Dobrze zaprojektowana i wykonana wizytówka potrafi zdziałać cuda. Co więcej, koszt ich druku jest stosunkowo niewielki - szczególnie jeśli zlecimy to drukarnii internetowej.

Plakaty

Plakaty to chętnie wybierana forma promocji eventów i wydarzeń. Ich druk również można zlecić w drukarnii internetowej. Warto jednak poświęcić odpowiednią ilość czasu na przygotowanie dobrego projektu. 

Na dobrze zaprojektowanym plakacie powinny znaleźć się takie informacje jak: gdzie odbędzie się wydarzenie, kiedy się ono odbędzie i kto wystąpi. Wszystko to musi być ubrane w odpowiednią formę graficzną. Jeśli więc nie posiadasz umiejętności graficznych to zleć przygotowanie plakatu specjaliście. 

Rollupy

Ten typ materiału promocyjnego jest chętnie wykorzystywany przez podczas imprez firmowych, targów i konferencji. Ze względu na swoje rozmiary przyciąga wzrok potencjalnych klientów i zachęca do kontaktu. Co ważne, roll upy przygotowane są w różnych wielkościach. Dzięki temu, każdy klient jest w stanie znaleźć coś dla siebie.

Katalogi reklamowe

Ostatnie lata to prawdziwy renesans katalogów reklamowych. Chętnie sięgają po nie przede wszystkim firmy produkcyjne, które ponownie dostrzegły ogromne korzyści z wysyłki tego rodzaju materiałów promocyjnych. 

Żeby jednak ten typ promocji przyniósł rezultaty, konieczne jest stworzenie odpowiedniego projektu. Z pomocą przychodzi drukarnia internetowa Hex Druk, która oferuje drukowanie trzech typów katalogów: klejonych, spiralnych i szytych. Różnią się one nie tylko sposobem łączenia, ale również ceną - każdy jest więc w stanie wybrać coś dla siebie. 

fb button

grab my essay banner

logo jooble