magazine top

Zarządzanie miejscem pracy w biurze robi się coraz bardziej skomplikowane. Wiele osób pracuje hybrydowo, część wraca ze zdalnej pracy, część na nią przechodzi.

Każde biurko, każde miejsce pracy to znaczący koszt dla pracodawcy. Nikt nie może sobie pozwolić, aby stanowiska pracy były puste, bądź zajęte kilka razy w miesiącu. Sprawny system do rezerwacji biurek w firmie powinien dawać dostęp do jak najbardziej szczegółowych danych nie tylko osobie zarządzającej organizacją pracy, ale umożliwiać samym pracownikom wybierania czasu i miejsca pracy, oraz informowanie o wszelkich planowanych zmianach. Nie sprawdzi się tutaj wydrukowany grafik, ani długie tabele w Excelu. Tradycyjne metody nie dość, że są bardzo pracochłonne to również nie pozwolą ustrzec się przed licznymi błędami. Hotdesk system do rezerwacji biurek w firmie to formuła dogodna dla wszystkich, oszczędzająca czas i pieniądze oraz dająca możliwość ciągłego monitoringu wykorzystania miejsc pracy i związanych z tym kosztów.

Gdzie można zamówić systemy hotdesk?

Tego typu usprawnieniami w zarządzaniu obiektów zajmuje się firma avnext.pl. Oferuje one kompleksowe wyposażenie sal konferencyjnych począwszy od wystroju wnętrza a skończywszy na elektronicznych urządzeniach multimedialnych oraz oprogramowaniu. Oprócz hotdesk systemów do rezerwacji biurek w firmie avnext.pl tworzy unikalne oprogramowania wspomagające pracę w czasie konferencji. Ich uczestnicy mogą rejestrować się elektronicznie, mają tez przydzielone miejsca i kilka minut pom wejściu do obiektu mogą rozpocząć efektywną pracę unikając rejestracji związanej z oczekiwaniem w kolejne i poszukiwania własnego miejsca. Systemy oferowane przez anext.pl umożliwiają również współpracę między osobami znajdującymi się w odległych miejscach i posługującymi się różnymi językami.

Jak wygląda hotdesk system do rezerwacji biurek w firmie?

Jest to aplikacja, którą wszyscy zainteresowani mogą zainstalować na laptopie, smartfonie bądź tablecie. Na swoim urządzaniu widzą wirtualny plan biura, mogą sprawdzać wolne miejsca i terminy, dokonywać ich rezerwacji a także edytować wprowadzone zmiany. Hotdesk przydaje się również osobom pełniącym rolę office managera tworząc różne rodzaju raportów dotyczących wykorzystania biurek, a także związanych z tym kosztów. Każdy, kto spotkał się już z tym systemem z pewnością nie powróci do papierowych kalendarzy, grafików czy mozolnie tworzonych i niezbyt czytelnych tabel.

fb button

grab my essay banner

logo jooble