magazine top

28 września wystartowała VII konferencja Label Innovations z tematem:

„Siła etykiet w rozwiązaniach szytych na miarę Twoich potrzeb.”

Podobnie jak w poprzednim roku konferencja odbyła się całkowicie ON-LINE.

Tegoroczna konferencja była odpowiedzią na wymagające czasy, które postawiły przed każdym z nas nowe wyzwania. Oprócz samych organizatorów – drukarni Etidruk Etykiety.pl, wśród prelegentów mogliśmy zobaczyć wyjątkowych specjalistów z różnych dziedzin. Wszystko po to, aby podać gotowe rozwiązania dot. różnych aspektów opakowania, które mają wpływ na odbiór, rozpoznawalność, sukces, marketing firmy.

Podczas VII edycji Label Innovations „Siła etykiet w rozwiązaniach szytych na miarę Twoich potrzeb.” odbył się cykl wystąpień prelegentów nawiązujący do tematyki konferencji:

  • Cechy wartościowej etykiety. Istotne aspekty w kontekście merytoryki, technologii oraz strony wizualnej etykiet.Piotr Sznajderuk PS poligraf z pasją
  • Etykiety peel-off – otwórz się na wiele możliwości i z sukcesem zamknij sprzedaż. – Kierownik Działu Handlowego w Etidruk Etykiety.pl Sp. z o.o. Renata Kuczyńska-Marczak
  • Niepewny rynek, pewna ochrona, czyli jak zaplanować ochronę produktu by nie stracić. – Arletta Miciukiewicz- Dutt JWP Rzecznicy Patentowi.
  • Nowoczesna kontrola jakości procesów pakowania.Jakub RemiszewskiM.ART Grzegorz Dziewanowski
  • Rozwiązania etykietowe w obiegu zamkniętym.Izabela Antczak UPM Raflatac
  • Saszetki – Twój marketingowy posłannik do klienta. Czyli jak saszetki mogą stać się świetnym środkiem przekazu w celach marketingowych. Wojciech Suliga Simplex Sp. z o.o.
  • Nowoczesne badania chemiczne materiałów zadrukowanych. Adam Fotek S. Hamilton Poland

Konferencja, jak co roku przyciągnęła wielu słuchaczy, głównie przedstawicieli firm produkcyjnych, którzy chcieli zaczerpnąć inspiracji, otrzymać gotowe i praktyczne rozwiązania z zakresu opakowań. Dodatkowo po każdej prelekcji możliwe było zadawanie pytań, bezpośrednio naszym prelegentom w panelu Q&A.

Dzięki inspirującym i ciekawym wystąpieniom prelegentów, uczestnicy uzyskali ogromną dawkę rzetelnej, praktycznej wiedzy, którą mogą teraz wykorzystać w swoim biznesie. Cieszymy się, że dzięki takim wydarzeniom jak Label Innovations innowacyjne rozwiązania z zakresu opakowań są dostępne w łatwy i wygodny dla wszystkich sposób.

Otrzymaliśmy dużą liczbę pozytywnych komentarzy i podziękowań od uczestników konferencji. Merytoryka i wiedza z szerokiego tematu opakowań oraz duże doświadczenie prelegentów były najczęściej wymieniane. Ogromna satysfakcja, gdy wysiłek włożony w dobór tematyki i organizację wydarzenia jest tak dobrze odbierany.  #dzielimysięwiedzą  aby ułatwić życie naszym klientom.

Dla wszystkich uczestników konferencji zorganizowaliśmy losowanie nagród:

  • Doradztwo technologiczno-marketingowe wybranego opakowania/etykiety przygotowanie przez Etidruk Etykiety.pl
  • Kurs pierwszej pomocy – Świat Poligrafii Professional
  • Wspólne nagranie podcastu – Podcast niezbędnik Poligrafa

Sponsorami nagród byli: organizator konferencji Etidruk Etykiety.pl oraz Świat Poligrafii Professional oraz Podcast Poligrafa.

Organizatorem konferencji Label Innovations jest drukarnia Etidruk Etykiety.pl przy wsparciu:

PODCAST NIEZBĘDNIK POLIGRAFA, OOH MAGAZINE, ŚWIAT POLIGRAFII PROFESSIONAL, JWP Rzecznicy Patentowi, PACKAGING POLSKA, BUSINESS.PL, KONICA MINOLTA, FOODFAKTY, PS poligraf z pasją, ŚWIAT PRZEMYSŁU KOSMETYCZNEGO

09 2022 grupowe

fb button

grab my essay banner

logo jooble