magazine top

 Któż z nas przynajmniej raz w życiu nie zastanawiał się co by było gdybyśmy mogli zatrzymać czas? Albo, bez względu na wiek, mając 20, 40 lub 60 lat czerpać z natury to co najlepsze? O ile czas jest nieubłagalny , a wraz z jego upływemprzemija uroda, to wciąż możemy dbać o siebie i odżywiać naszą cerę tym co naturalne. Zatem co może nam pomóc? Jeśli mowa o produktach kosmetycznych, to oczywiście należy wyszczególnić te, które zostały stworzone specjalnie z myślą o kobietach i które koncentrują się na ich zdrowiu. Podstawową działalnością polskiej firmy Harper Hygienics S.A., jest tworzenie rozwiązań w celu poprawy życia kobiet zarówno teraz jak i w przyszłości. Ich wartości kształtują strategię oraz warunkują nieustanny rozwój. Harper Hygienics oferuje wygodne rozwiązania specjalnie dla nowoczesnej kobiety. Ich produkty wprowadziły szereg radykalnych zmian zarówno do higieny intymnej jak i zdrowia kobiet. Dlaczego? Ponieważ Cleanic, rozumie cię jak kobieta.

Cleanic - wszystko zaczęło się w świecie bawełny
Od 1991 roku, firma Harper Hygienics S.A. to wiodący polski producent wyrobów kosmetyczno- higienicznych do oczyszczania skóry, m.in. płatków kosmetycznych, patyczków higienicznych, chusteczek nawilżanych oraz mlecznych emulsji do higieny intymnej. Od 2005 roku firma posiada nowoczesny zakład produkcyjny usytuowany w Mińsku Mazowieckim wraz z magazynem wysokiego składowania o powierzchni ponad 2,5 ha. To tutaj, w sercu firmy– znajdują się czyste hale produkcyjne, nowoczesne maszyny oraz doskonale wyposażone laboratoria badawcze i kontrolne. Harper Hygienics oferuje szeroką gamę produktów dla kobiet, dzieci, jak również gospodarstwa domowego. Jednakowoż musimy pamiętać, że historia ich najważniejszej marki– Cleanic swój początek bierze w świecie bawełny. Codziennie pielęgnujemy naszą skórę używając do tego celu płatków kosmetycznych. Dlatego, produkty te powinny być miękkie, nieskazitelnie czyste oraz uniwersalne. Harper Hygienics oferuje wyroby, które są bezpieczne, innowacyjne, a przede wszystkim wytwarzane według najnowszych technologii oraz standardów. Firma sprowadza najlepszą bawełnę dostępną na światowym rynku, a wszystko po to, aby wyprodukować najdelikatniejsze i przyjazne dla użytkownika płatki oraz patyczki kosmetyczne. Aby swoim Klientom dać widoczną gwarancję dbałości o najwyższą jakość, w roku 2002 Harper Hygienics przystąpiło do Międzynarodowej Izby Bawełny w Gdyni. Odzwierciedleniem tego jest umieszczanie na każdym produkcie certyfikatu jakości– gwarancji użycia 100% czystej bawełny. W swoim portfolio firma posiada nie tylko produkty kosmetyczno- higieniczne dla kobiet, ale również dla całej rodziny. Co więcej, Harper Hygienics nie tylko produkuje i dystrybuuje swoje produkty. Celem każdej prawidłowej relacji z Klientem jest budowanie i nieustanne umacnianie zaufania do marki poprzez stałe monitorowanie jakości proponowanych produktów. Klienci wiedzą, że mogą na nich liczyć i obdarzyć ich produkty zaufaniem. Kierując się zobowiązaniem w stosunku do swoich Klientów, dostawców oraz pracowników, Harper Hygienics nadal inwestuje w nowoczesną linię produkcyjną oraz poprawę procesu produkcyjnego równocześnie nie zapominając o przystępności cenowej dla Klienta. Unikalną ofertę produktów, pozycję lidera w większości kategorii oraz wygraną konkurencję z globalnymi firmami w wielu segmentach rynku, marka Cleanic zawdzięcza dynamicznemu rozwojowi, co z pewnością zaowocuje kolejnymi sukcesami na arenie międzynarodowej.

Z troską o Ciebie i twój dom
Obecnie firma Harper Hygienics oferuje szeroki wachlarz ponad 40 produktów widniejących pod marką Cleanic, w tym w szczególności produktów do oczyszczania twarzy, do pielęgnacji skóry dziecka oraz higieny intymnej. Firma zaangażowana jest także w produkcję prywatnych marek dla sieci handlowych. Produkty tworzone są tak, aby spełnić wysokie wymagania dzisiejszych Konsumentów, którzy coraz częściej świadomie stawiają na ich jakość. Aby podążać za zmiennym stylem życia, firmy starają się przewidzieć potrzeby swoich Klientów, tym samym oferując im bezpieczne, nowoczesne produkty w rozsądnych cenach. Nowoczesne kobiety żyją szybko oraz aktywnie, a co za tym idzie potrzebują wygodnych rozwiązań, które zapewniają komfort i bezpieczną pielęgnację skóry.

  • Nieważne czy skóra jest normalna, sucha, tłusta, czy też wrażliwa, każdy Konsument z pewnością znajdzie pośród kosmetyków Harper Hygienics, konkretny produkt dostosowany do swoich potrzeb. Oprócz kosmetyków pielęgnujących każdy rodzaj skóry, Harper Hygienics oferuje chusteczki kosmetyczne rozwiązujące niektóre z najtrudniejszych problemów w pielęgnacji skóry. Zarówno chusteczki głęboko oczyszczające jak i nawilżające zapewniają najwyższy komfort, wygodę, jakość co zostało docenione przez ekspertów w dziedzinie pielęgnacji skóry. Produkty kosmetyczne firmy Harper Hygienics posiadają nowoczesne opakowania wraz z systemem zatrzymywania wilgoci, dzięki czemu utrzymane zostaje stałe nawilżenie chusteczek, a produkt jest gotowy do użycia właściwie w każdej chwili i miejscu.

 

  • Cleanic Kindii Dzidziuś to specjalna linia produktów stworzonych z myślą o najmłodszych i pomagająca utrzymać skórę dziecka we właściwej kondycji. Produkty marki Cleanic Kindii Dzidziuś opracowano z niezwykłą starannością i dbałością o bezpieczeństwo zarówno matki jak i dziecka, czego wyrazem jest pozytywna opinia jaką otrzymały od specjalistów z Centrum Zdrowia Dziecka. Produkty te ułatwiają utrzymanie pociech czystych i zdrowych. Dodatkowo, wszystkie produkty zostały przetestowane i zatwierdzone przez PZH (Państwowy Zakład Higieny).

 

  • Gama produktów firmy Harper Hygienics jest bardzo szeroka- począwszy od płatków kosmetycznych dla pań przez chusteczki kosmetyczne i linię produktów dla dzieci, aż po chusteczki gospodarcze niezbędne w każdym domu. Produkty te stanowią optymalne rozwiązanie dla każdej nowoczesnej gospodyni. Zaletą wspomnianych chusteczek jest sposób w jaki zostały one opakowane. Wygodna aplikacja oraz świeżość i trwałość to tylko nieliczne zalety chusteczek przeznaczonych do czyszczenia różnych powierzchni w twoim domu.

 

Ich jakość- twoje bezpieczeństwo
Harper Hygienics, producent popularnych kosmetyków i środków higieny, przyciąga coraz więcej Klientów za granicą. Ich produkty, a przede wszystkim marka Cleanic, są dobrze znane nie tylko w Polsce, ale również w innych krajach, takich jak między innymi: Rosja, Rumunia, Ukraina, w których firma z powodzeniem sprzedaje swoje produkty już od wielu lat. Harper Hygienics rozszerza swoją działalność na rynkach zagranicznych, jak również opracowuje plany dalszego rozwoju, zarówno w odniesieniu do zasięgu geograficznego jak i portfolio produktów. Wysoka rozpoznawalność marki Cleanic daje im potencjał do tego by wprowadzać nowe produkty (w zupełnie nowych segmentach rynku kosmetyczno-higienicznego), ale przede wszystkim ugruntować swoją pozycję jako eksperta w pielęgnacji skóry. Pozycja ta została osiągnięta dzięki Klientom, którzy zaufali produktom i docenili starania firmy, by zaspokoić wciąż rosnące wymagania współczesnej kobiety. W 2004 r. Enterprise Investors (fundusz inwestycyjny) stał się większościowym akcjonariuszem Harper Hygienics. Dzięki temu firma poczyniła dalsze inwestycje. Zakupiono nowy sprzęt i konsekwentnie rozbudowywano linię produkcyjną. Odniesiony sukces w kraju oraz poza granicami, otrzymane nagrody i certyfikaty są efektem pracy 500 wysoko wykwalifikowanych i w pełni zaangażowanych w swoją pracę pracowników Harper Hygienics. Na przestrzeni 20 lat firma Harper Hygienics zawsze szczyciła się świetną atmosferą wewnątrz korporacji oraz nienagannym wizerunkiem. Jako firma, kontynuują politykę otwartych drzwi w komunikacji z pracownikami oraz z Klientami. Takie działania podkreślają przejrzystość i służą ugruntowaniu bardzo dobrej pozycji marki na rynku kosmetycznym w Polsce jak i w Europie. Ich celem jest stworzenie firmy, której filarem będą normy etycznie, przestrzeganie zasad BHP, pozytywny stosunek do ochrony środowiska, jak również zapewnienie wysokiej jakości oferowanych produktów. Dlatego najważniejsze dla nich jest utrzymanie najwyższych standardów na każdym etapie procesu produkcji. Potwierdzeniem tego, że firma skutecznie wdrożyła międzynarodowe normy Systemu Zarządzenia Jakością, jest uzyskany w marcu 2008 roku certyfikat ISO 9001:2000. Jego zakres obejmuje procesy związane z projektowaniem, produkcją i sprzedażą produktów higienicznych i kosmetycznych, dzięki czemu jakość wyrobów kontrolowana jest na każdym etapie ich wytworzenia. W najbliższej przyszłości, firma wdroży certyfikat ISO 9000-2001. 

 

 

fb button

grab my essay banner

logo jooble