magazine top

60 jmjt7t4q4v1

Jeśli chcesz dojechać autobusem na berlińskie lotnisko lub zastanawiasz się nad wycieczką do Berlina, oferta PKS Szczecin może Cię zainteresować. Szczeciński przewoźnik PKS Szczecin realizuje przejazdy na międzynarodowej linii Szczecin - Berlin. Busy kursują codziennie z Dworca Autobusowego obok Tobruku ze stanowiska odjazdowego nr 9 do Berlina na Lotnisko Schönefeld z Terminalu B.

Przewozy ze Szczecina na lotnisko kursują już od wczesnych godzin porannych. Pierwszy kurs wyrusza o godzinie 2:00, dzięki czemu pasażerowie mogą dojechać na lotnisko o godzinie 5:00. Przejazdy odbywają się co 2 lub 3 godziny, z czego ostatni wyrusza o godzinie 17:00.

Podróżnicy wracający do Szczecina mogą liczyć na sprawny przejazd już od godziny 9:35 i przyjazd przed 12:00. Przewoźnik udostępnia szczegółowe informacje o rozkładzie jazdy na stronie: http://www.pksszczecin.info/przewozy_pasazerskie.php?lang=pl&;id_strony=91.

Przystanki na trasie

Autobusy jadące na lotnisko Schönefeld swoją trasę rozpoczynają przy szczecińskim dworcu autobusowym i następnie zatrzymują się po drodze na dwóch stałych przystankach, zlokalizowanych:

  • przy Rondzie Uniwersyteckim,
  • w Warzymicach przy Osiedlu Kresy.

Komfort podróży

Dla wygody pasażerów, przewozy autobusowe na lotnisko Berlin Schönefeld realizowane są za pomocą komfortowych autobusów Sprinter marki Mercedes-Benz.

Gdzie zakupić bilety?

Pasażerowie mogą zakupić bilety poprzez dwie drogi: w kasie biletowej na dworcu autobusowym, znajdującym się przy placu Grodnickim 1 w Szczecinie oraz na stronie internetowej www.pks.szczecin.pl. Dodatkowym udogodnieniem dla pasażerów, podróżujących do Berlina, jest usytuowanie kas biletowych przy stanowisku nr 9, z którego autobusy jadą właśnie do Niemiec. Są one czynne w dni robocze w godzinach 7:00 - 17:30 oraz w soboty, niedziele i święta w godzinach 08:00 - 15:30. Sprzedaż biletów prowadzona jest nawet do 5 minut przed odjazdem autobusu.

Z myślą o wygodzie i mobilności, przewoźnik oferuje również sprzedaż biletów online na stronie internetowej http://www.pksszczecin.info/

Każdy z Klientów może skorzystać z oferty biletu promocyjnego już od 4,99 PLN.

fb button

grab my essay banner

logo jooble