magazine top

Wynajmowanie magazynu samoobsługowego typu self storage to głównie domena dużych firm, sklepów internetów czy archiwistów. Osoby prywatne nieczęsto decydują się na ich wynajem, chociaż z roku na rok tendencja ta ulega znaczącej zmianie. Najmniejszą grupą docelową są jednak studenci – bo niby czemu magazyn self storage to dla niego dobre rozwiązanie? Wbrew pozorom jest wiele powodów, dla których warto się zdecydować na wynajem komórki magazynowej. Poznasz je wszystkie w artykule poniżej

Ciągłe przeprowadzki? To nie problem!

Życie wielu studentów wiąże się z wieloma przeprowadzkami. Nie zawsze mieszkają w jednym miejscu – często zmieniają miejsce każdego roku akademickiego! Ciągłe pakowanie i przewożenie rzeczy może być bardzo problematyczne, zwłaszcza jeśli młody student nie posiada jeszcze własnego samochodu lub nie ma wystarczająco dużo pieniędzy, aby wynająć firmę przeprowadzkową. Nie mówiąc o tym, że jego dom rodzinny jest oddalony o setki kilometrów.

W tej sytuacji powierzchnie magazynowe są doskonałą opcją, aby trzymać tam wszystkie przedmioty na czas znalezienia nowego mieszkania. Wynajem magazynu nie musi być sporym wydatkiem – niektóre oferty sięgają raptem kilkudziesięciu złotych za miesiąc. Dotyczy to głównie mniejszych powierzchni, które będą w sam raz dla jednego studenta.

Nie ma miejsca na domową siłownię? Wynajmij magazyn!

Mieszkania studenckie często są niewielkie, a już szczególnie kiedy są zamieszkiwane przez więcej niż dwie osoby. Jeżeli posiadamy sprzęt, który może się zwyczajnie nie mieścić w małym metrażu (rower, narty, sprzęt do domowej siłowni), warto pomyśleć nad wynajęciem self storage. Urządzenie tam własnej siłowni może być świetną alternatywą do tych „prawdziwych”, gdzie zwykle potrafią być droższe i zatłoczone. W dodatku każdy sprzęt sezonowy, który czeka na swój czas, może być bezpiecznie przechowywany, bez zawadzania nikomu.

Planujesz wyjazd na wakacje? Zapakuj rzeczy w self storage!

Powierzchnie magazynowe mogą być korzystnym rozwiązaniem, w przypadku gdy chcemy wyjechać na wakacje, a nie mamy możliwości (lub chęci) pakowania wszystkich rzeczy i zawożenia ich z powrotem do domu rodzinnego. Zwłaszcza, jeżeli posiadamy ciężki sprzęt typu AGD. Można wynająć magazyn o dowolnym metrażu, a także zrezygnować z usług w dowolnym momencie.

Artykuł powstał dzięki uprzejmości firmy CUBEM – self storage, wirtualne biuro, coworking, biura na wynajem.

fb button

grab my essay banner

logo jooble