magazine top

tom-ford-ombre-leather1

Znalezienie idealnego prezentu dla mężczyzny może być nie lada wyzwaniem. Kolejny zestaw perfum, kolorowe bokserki czy setna para skarpetek okaże się nudnym pomysłem, który zapewne nie trafi w gust mężczyzny a jedynie do kosza. Bez względu na okazję, warto postarać się i znaleźć podarunek oryginalny, który wywoła uśmiech na twarzy i okrzyk zachwytu.

Tylko jak to zrobić?

Co warto podarować mężczyźnie?
Najpierw trzeba się zastanowić, jaką formę ma mieć prezent, to znaczy czy chce się kupić coś materialnego, czy raczej stawia się na kreatywne rozwiązanie i solenizant dostanie voucher na skoki ze spadochronem, bądź wejściówkę na szaleństwo quadem. Takie oryginalne pomysły na pewno zostaną docenione, tylko kwestia tego, czy przypadną do gustu, w końcu nie każdy jest zwolennikiem adrenaliny. Wcześniejsze zorientowanie się w sprawie na pewno wyjdzie na dobre. Czasem zwykły gest, kupno książki, biletu do kina czy zrobienie uroczystej kolacji wywoła więcej euforii niż zegarek za pięć tysięcy. Wśród najczęściej kupowanych prezentów dla mężczyzn można znaleźć:

- zestawy do majsterkowania o ile solenizant lubi spędzać czas w garażu
- oryginalne perfumy. Tutaj warto postawić na zapach Tom Ford Ombre Leather, który występuje też w wersji dla kobiet, więc przy okazji nie zaszkodzi sobie też sprawić prezent
- koszulki ze śmiesznymi napisami
- zapalniczki, breloki do kluczy
- zegarki, łańcuszki i bransoletki. Z kupnem biżuterii należy jednak uważać, gdyż nie każdy mężczyzna lubi ją nosić.

Pomysłów na prezent jest naprawdę wiele. Jeśli w głowie jest pustka, zawsze można skorzystać z podpowiedzi, jakie znajdują się na stronach internetowych. Można też szybko i wygodnie zamówić przez nie prezent.

Czy perfumy na prezent to dobry pomysł?

Oczywiście, że tak, o ole solenizant ich używa. Tutaj warto wcześniej sprawdzić, jeśli jest taka możliwość, w jakich zapachach gustuje mężczyzna. Rynek obfituje w naprawdę bogaty wybór perfum, jednak kupowanie ich pod własny gust może się źle skończyć. Można też podpytać jaka nuta zapachowa będzie odpowiednia bądź podsunąć solenizantowi do sprawdzenia próbki perfum pod pretekstem kupna dla taty. Inwestując w Tom Ford Ombre Leather, na pewno trafi się w gust. Jest to nowa propozycja, lecz już doczekała się szerokiego grona zadowolonych odbiorców, więc taki prezent na pewno będzie strzałem w dziesiątkę. Czasem zamiast perfumy z górnej półki mężczyźni wolą zestawy kosmetyków, dobrej jakości maszynki do golenia bądź maszynki elektryczne, dlatego ważne jest, by dopasować prezent do zainteresowań solenizanta, a nie kupować w ciemno w dodatku na szybko, bo przecież w dzień imprezy dopiero przypomniało się, że trzeba coś zapakować do ozdobnej torebki.

Prezent pełen adrenaliny

Coraz większym zainteresowaniem cieszą się prezenty, które dostarczają adrenaliny. Oczywiście nie ma tutaj znaczenia czy jest to kobieta, czy mężczyzna, ale w tej kwestii warto zachować ostrożność. Skoki ze spadochronem, wyprawy Off Road, loty balonem czy samolotem, a także spływy kajakowe nie każdemu przypadną do gustu. Taki prezent można ofiarować mężczyźnie, który lubi przygody i nowe wyzwania a przede wszystkim lubi dreszczyk emocji i dużą dawkę adrenaliny. Cóż, skok ze spadochronem będzie wymagał dużej odwagi. Nie są to tanie prezenty, lecz jeśli uszczęśliwią solenizanta, to nie warto szukać oszczędności. Perfumy Tom Ford Ombre Leather czy markowy zegarek także zaliczają się do prezentów z górnej półki, a ofiarując taki oryginalny prezent, każdy solenizant przeżyje niezapomnianą przygodę.

fb button

grab my essay banner

logo jooble