magazine top

Firma Southco powiększa serię sprawdzonych mechanizmów P7 Inject/Eject o nowy wariant, zaprojektowany do współpracy z pamięciami masowymi SSD popularnego formatu M.2, stosowanego w telekomunikacji i centrach danych. Mechanizm P7-M2 Solid-State Drive Inject/Eject zapewnia intuicyjną obsługę bez użycia narzędzi oraz łatwą instalację na płytce drukowanej i demontaż.

Mechanizm P7-M2 Solid-State Drive Inject/Eject firmy Southco można łatwo zainstalować, wkładając go do płytki drukowanej i obracając o kąt 90 stopni. Dysk można następnie umieścić na miejscu i zatrzasnąć, dociskając. Mechanizm P7-M2 Solid-State Drive Inject/Eject pozwala na łatwe usunięcie dysku poprzez naciśnięcie przycisku, a jego konstrukcja zapewnia tolerancję mechaniczną na niespasowanie płytek i eliminuje wibracje. Przycisk jest dostępny w różnych wariantach kolorystycznych.

”Obsługa bez potrzeby użycia narzędzi jest priorytetem w instalacji akcesoriów do płytek drukowanych, a nasz nowy mechanizm Inject/Eject do dysków SSD realizuje to dzięki prostemu, intuicyjnemu procesowi instalacji,” powiedział menadżer produktów globalnych Ike Teng. “Mechanizm P7-do dysków SSD M.2 jest łatwy w obsłudze zarówno przy ich instalacji, jak i wysuwaniu.”

Więcej informacji dotyczących funkcjonalności zatrzasków P7 Inject/Eject firmy Southco można uzyskać na stronie www.southco.com lub wysyłając email do całodobowego działu wsparcia klienta na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

fb button

grab my essay banner

logo jooble