magazine top

Wycieraczka znajdująca się przed drzwiami wejściowymi, zarówno domu, biura jak i każdego innego budynku użyteczności publicznej powinna stanowić podstawowy element jego wyposażenia. Pomaga ona nie tylko w zachowaniu czystości na terenie obiektu, ale także stanowi jego wizytówkę. Każda ceniąca się marka, mająca na względzie profesjonalizm i dobre kontakty z klientem powinna zainwestować w wycieraczki z logo firmy. To właśnie one witają osoby wchodzące do budynku, pomagając wywrzeć na nich pierwsze dobre wrażenie, które jak wiadomo jest kluczem do sukcesu. Dlaczego warto zainwestować w wycieraczki systemowe? Informacje na ten temat można znaleźć w poniższym artykule.

Czym charakteryzują się wycieraczki systemowe?

Wycieraczki systemowe to maty produkowane na profilach aluminiowych, które wypełnione są nierdzewnymi linkami stalowymi oraz gumowymi tulejkami dystansowymi. Ich cechą charakterystyczną, a także tym co odróżnia je od standardowych wycieraczek, jest możliwość montażu do podłoża. Zapobiega to niepotrzebnemu przesuwaniu się maty, jej niszczeniu, a także chroni przed niebezpieczeństwem poślizgnięcia w momencie wchodzenia do budynku. Wartą uwagi funkcją wycieraczek systemowych jest również ich uniwersalność. Elementy składowe maty pozwalają na dopasowanie jej długości do każdej przestrzeni. Dzięki czemu świetnie odnajdują się w każdych warunkach, skutecznie zatrzymując wszelkie zanieczyszcenia. Montaż wycieraczek systemowych zapewnia więc odpowiedni poziom ochrony firmowych powierzchni oraz  estetyczną formę powitania wchodzących do budynku osób.

Jaki rodzaj wycieraczki systemowej wybrać?

To w jaką wycieraczkę systemową dany obiekt postanowi zainwestować, zależeć będzie przede wszystkim od miejsca w jakim postanowi sie ją umieścić. Wycieraczki systemowe dzieli się bowiem, na te do użytku zewnętrznego i wewnętrznego. Zadaniem pierwszych z wymienionych jest zatrzymywanie przed dostaniem się do budynku śniegu, błota, wody, liści oraz piachu, drugie zaś mają zbierać drobne zanieczyszczenia, takie jak kurz. Innym rozróżnieniem wycieraczek systemowych jest podział ze względu na ich wypełnienie. W tej kategorii znajdują się:

  • Wycieraczki z wkładem szczitkowym - najlepiej zbierają zanieczyszczenia, stosowane na zewnątrz, jak i wewnątrz,
  • Wycieraczki z wkładem gumowym - najtrwalsze wycieraczki, przystosowane do trudnych warunkach pogodowych, do stosowania na zewnątrz,
  • Wycieraczki z wkładem tekstylnym - najlepiej pochłaniają wodę i wilgoć, tym samym osuszając obuwie.

Załącznik:
wycieraczka-zewnetrzna-techem.png

Tak różnorodne zastosowanie materiałów pozwala na dobranie odpowiedniej wycieraczki systemowej do potrzeb oraz specyfikacji danego obiektu.

Personalizowane wycieraczki z logo

Wycieraczki z logo firmy to świetny sposób na rozpromowanie swojej marki i przyciągnięcie wzroku przechodniów. Tego typu produkty świetnie sprawdzają się w siedzibach firm, przedsiębiorstw i różnych organizacji, stanowiąc wyjątkową formę wizytówki marki i jej znak rozpoznawczy. Wycieraczki systemowe z logo zaprojektowane w ten sposób odznaczają się estetycznym i ciekawym designem, który ozdobi przestrzeń biurową, dodatkowo wpisując się w jej klimat, już na wejściu uprzejmie witając gości.

Zalety wycieraczek systemowych

Wycieraczki systemowe są produktem stworzonym do zadań specjalnych. Zapewniają one nie tylko czystość, z której firmy i inne obiekty użytku publicznego powinny słynąć, ale także komfort użytkowania. Dodatkowo, specyficzna budowa wycieraczek systemowych i materiały zastosowane do ich konstrukcji sprawiają, że produkty te są niezwykle wytrzymałe na uszkodzenia mechaniczne i niesprzyjające warunki pogodowe. Wszystko to sprawia, że inwestycja w dobrej jakości wycieraczki systemowe (np. marki Techem-wycieraczki) jest opłacalna, a ich jakość utrzyma się na odpowiednim poziomie przez długie lata. Warto również zaznaczyć, że oprócz wyżej wymienionych właściwości, maty te są także w pełni uniwersalne. Daje to możliwość dopasowania ich do wszystkich obiektów, bez względu na dostępną przestrzeń, gdyż za każdym razem będą prezentować się atrakcyjnie i schludnie.

fb button

grab my essay banner

logo jooble