magazine top

Leasing jest alternatywą do zakupu urządzeń mechanicznych i elektronicznych, niezbędnych podczas prowadzenia działalności gospodarczej. Umowa leasingu, będąca de facto umową wypożyczenia na czas spłaty rat leasingowych może mieć wiele form, a jej przedmiot zostanie na koniec spłaty własnością firmy lub alternatywnie, podpisana zostanie nowa umowa leasingowa na kolejny sprzęt. Przedmiotem leasingu najczęściej są pojazdy, usprawniające lub umożliwiające prowadzenie firmy. Coraz częściej jednak umowy leasingu dotyczą sprzętów biurowych, maszyn budowlanych, pojazdów specjalistycznych, dzięki którym można rozwijać swój biznes.

Leasing maszyn budowlanych czy zakup?

Umowa leasingowa na maszyny budowlane dostępna jest dla przedsiębiorców. Jeżeli zależy Ci na szybkim wyposażeniu firmy w niezbędny sprzęt, bez utraty płynności finansowej lub dopiero rozpoczynasz działalność, nie mogąc pozwolić sobie na ogromny wydatek, leasing jest dla Ciebie. Korzystaj z wygodnych rozwiązań, które zagwarantują Twojemu biznesowi maksimum korzyści, minimum formalności oraz jasność i przejrzystość warunków kredytowania. Zakup maszyn budowlanych wiąże się z jednorazowym, znacznym wydatkiem, który mógłby nadszarpnąć budżet Twojej firmy. Przy zawieraniu umowy leasingowej masz wiele możliwości. Możesz wybrać raty stałe, malejące, sezonowe i spłacać tak, jak Ci wygodnie. Skorzystaj z pomocy ekspertów, którzy doradzą optymalne rozwiązanie. Wybór spomiędzy wielu ofert zagwarantuje Ci najlepsze warunki spłaty.

Dla kogo dostępny jest leasing na maszyny budowlane?

Leasing koparki, spycharki, ładowarki, wózków widłowych, dźwigów, podnośników, maszyn drogowych dostępny jest dla przedsiębiorców, prowadzących działalność gospodarczą krócej niż rok. Nie musisz rozwijać swojej firmy małymi krokami. Korzystając z leasingu na maszyny budowlane możesz wykonać zlecenia wtedy, gdy masz na to szansę, nie za jakiś czas, gdy nabędziesz zdolność kredytową w swojej firmie. Niska wpłata własna przy leasingu maszyn budowlanych oznacza, że nawet przy niskich obrotach lub wtedy, gdy dopiero rozpoczynasz działalność możesz pozwolić sobie na inwestycje w rozwój marki. Twoje renoma wzrośnie, jeśli zastosujesz nowe, nowoczesne urządzenia i maszyny budowlane. Zyskasz wiarygodność, a co z tym związane szansę na stałą współpracę i większy zysk. Wpłata własna przy leasingu na maszyny budowlane możliwa jest już od 5% wartości urządzenia. 

Leasing korzystny dla firmy

Czy leasing koparki się opłaca? Zdecydowanie bardziej niż jej zakup. Jednorazowa cena urządzenia może być poza Twoim zasięgiem, zakup maszyn budowlanych i drogowych używanych wiąże się z kolei z ryzykiem, wynikającym z konieczności doinwestowania w sprawne, długotrwałe działanie. Leasing nowych maszyn budowlanych to doskonała opcja dla firmy, która poprzez opłaty leasingowe w comiesięcznych ratach może zaplanować sobie równomierny koszt prowadzenia działalności. W zależności od wybranej formy leasingowania umowa precyzuje nie tylko warunki spłaty oraz warianty, pojawiające się w przypadku zaniechania wpłat. Umowa określa również co stanie się z jej przedmiotem po zakończeniu jej obowiązywania. Zwróć uwagę na szczegółowe warunki. Jeśli niska wpłata własna i równe raty mają doprowadzić Cię do uzyskania własności przedmiotu umowy z końcem je obowiązywania, prawdopodobnie konieczne będzie dodatkowo wykupienie maszyny w ustalonej cenie. 

Jakie maszyny budowlane warto leasingować?

Leasing, czyli kredyt na użytkowanie sprzętu, niezbędnego do prowadzenia działalności gospodarczej jest opłacalny i wygodny dla przedsiębiorców, którym zależy na zaplanowaniu stałych kosztów prowadzenia firmy oraz ceniących inwestycje bez konieczności dużego wydatkowania. Leasing, dostępny jest również dla nowych przedsiębiorców i nie ma potrzeby obawiania się jego warunków. Możesz wziąć w leasing nie tylko samochód osobowy lub dostawczy. W przypadku maszyn budowlanych jest on korzystny wtedy, gdy zależy Ci na rozwoju firmy, otrzymałeś duże zlecenie, którego nie zrealizujesz dostępnymi środkami oraz w przypadku, gdy zależy Ci na płynnym funkcjonowaniu - czytaj więcej na clicklease.pl/oferta/leasing-maszyn-budowlanych. W przypadku firm budowlanych warto objąć leasingiem koparki, ładowarki, wózki widłowe, wywrotki, spycharki, dźwigi, podnośniki, maszyny drogowe, takie jak walec, ubijarka, kruszarka oraz inne, niezbędne przy wykonywaniu obowiązków. Wysokiej klasy sprzęt budowlany, obejmowany umową leasingową jest niezawodny i wydajny, a przy tym efektywny w zakresie zużycia. Wybierz jakość i bądź rzetelnym przedsiębiorcą. 

fb button

grab my essay banner

logo jooble