magazine top

Niespodziewane wydatki? Realizacja marzeń lub długo odkładanych projektów? A może remont domu? Takie przedsięwzięcia coraz częściej finansujemy pożyczkami lub kredytami. Gdzie jednak pożyczyć pieniądze? Dobrym rozwiązaniem może okazać się kredyt gotówkowy w Citi Handlowym.

Już nie tylko firmy pożyczkowe, ale również coraz więcej banków udostępnia swoją ofertę przez Internet. Pożyczanie pieniędzy online już dziś nikogo nie dziwi, ale do tej pory głównie chodziło o chwilówki. W ostatnich latach coraz silniejszą obecność w Internecie zaznaczają także banki ze swoimi kredytami gotówkowymi. Przykładem jest Citi Handlowy (recenzję tego banku można przeczytać między innymi na stronie https://wiecejgotowki.pl/citi-handlowy-oferta-pozyczek-opinie-klientow-i-recenzja/).    

Dlaczego kredyt gotówkowy w Citi Handlowym?

Wspomniany już tutaj bank Citi Handlowy to instytucja z ogromną tradycją, ponieważ powstała w 1870 roku i przez lata funkcjonowała pod nazwą Bank Handlowy. Dziś ten bank jest powiązany z jedną z największych na świecie grup finansowych. To oznacza, że jest podmiotem stabilnym, godnym zaufania i mającym dostęp do nowoczesnych technologii w obszarze finansów (szerzej o tym na stronie https://wiecej-gotowki.pl/citibank-pozyczki-opinie-informacje-i-recenzja/). To dobra rekomendacja, żeby w sposób bezpieczny zaciągnąć tam kredyt.

Dlaczego City Handlowy kredyt gotówkowy to dobry pomysł? Przede wszystkim mamy zapewniony ogromny komfort. Wszystkie formalności można załatwić bez wychodzenia z domu. Wystarczy dostęp do Internetu. W pożyczeniu pieniędzy pomoże nam intuicyjny kalkulator kredytu gotówkowego. Możemy pożyczyć od 1 tys. zł do 150 tys. zł nawet na 10 lat. Tożsamość potwierdza się za pomocą selfie i zdjęcia z dowodu osobistego, a umowę podpisujemy kodem SMS. Trzeba jednak zaznaczyć, że kredyt online jest skierowany do nowych klientów banku.

Citi Handlowy – kredyt gotówkowy uniwersalny

Bez wątpienia kredyt gotówkowy w banku City Handlowym można nazwać uniwersalnym. Wszystko dlatego, że środki z tego zobowiązania możemy przeznaczyć na dowolny cel. To duża zaleta i przewaga nad kredytami celowymi, w których trzeba z góry zadeklarować, na co wydamy pieniądze. Citi Handlowy pożycza online nawet 150 tys. zł, a więc można bez problemu sfinansować nie tylko małe wydatki, ale i duże przedsięwzięcia (np. zakup drogiego samochodu, duży remont).

Kredyty online stają się powoli standardem. Dzięki temu konsumenci mogą pożyczyć pieniądze wygodnie i szybko. Przykładem tego jest Citi Handlowy – kredyt gotówkowy nowoczesny, idealny dla tych, którzy szukają w banku komfortowej obsługi i bezpieczeństwa.

fb button

grab my essay banner

logo jooble

Popularne